Новак
М8 M10 од не ' Рѓосувачки Челик 304 А2 DIN316 Пресврт Гром Пеперутка Крило Завртки 20pcs/многу

М8 M10 од не ' Рѓосувачки Челик 304 А2 DIN316 Пресврт Гром Пеперутка Крило Завртки 20pcs/многу

Достапност: Залиха
DEN 1055.52


Големина На Крило Завртки
Детали На Крило Завртки
Испорака На предмети ќе биде испратена до твојата адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Повратни информации, Ние искрено се обезбеди добри производи и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации, клиентите задоволство и поддршка е најдобро да се врати за нас. Ако има нешто што не сте задоволни со нашата објектот, ве молиме ги споделите со нас, па ние може да ви помогне да ги реши проблемите. Ве молиме не го остави негативни повратни информации. Ви благодарам многу. *Ако сакате да се купи други големина која на производи не е во мојата продавница pls контактирајте со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.

Параметрите на стоката

Големина:
M8, M10
Должина:
25mm, 30mm, 35mm, 40mm, 45mm, 50mm, 12mm, 20mm, 16mm
Вози Стил:
Никој
Пакет:
Под 50Pcs
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Завртка Тип:
Машина Завртки
Број На Модел На:
M387
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Глава Стил:
крило глава

Подобро ви се допаѓа

М4*25мм Месинг ќорсокак Столб Хексагонална Завртка PCB Одбор Женски Женски L=25mmCN10021146031.Нашата компанија им

Црна Најлон Хексадецимален Гром.Количина : многу 1000 парчиња.Навој дијаметар : Метрички М4 (4mm), конец долж

Црна Најлон Хексадецимален Гром.Количина : многу 10 парчиња.Навој дијаметар : Метрички М4 (4mm), конец должи

Име на производ Пневматски Брзо Монтирање Конектор Тип 6mm да 6mm (Тоблик) Материјал Пластика, Метал Дименз

Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас не двоумете се : Trademanager ID : cn1510190179Skype : pennywanliВ

Име на производ Coolant Црево Материјал Метал Тема Надворешен Дијаметар 21mm / 1 / 2"PT Млазницата ДијаметарНад

торба торба торба100pcs / Set M2x8mm од не ' Рѓосувачки ЧеликДопирањеЗавртки Црна Јаглероден Челик Ален Гром Хе

Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness / contrast settings итн, на тон на боја на в

Примероци се Титаниум завртки M4x4.5 Torx T10 возачот,Сопствени Мали Решетка Главата,Титаниум GR2.Ве молиме да

20pcs M6*8 / 14 / 20 / 30 Алуминиум Легура Цветен Чекор Рака ги Заостри Завртка

Предмет : Крстот Вдлабнати Рамна Глава Прислушување Завртки KB ТипМатеријал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликП

1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се оста

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во ор

Име на производ Пневматски Нога Вентил Модел VF20002 Тип 2 на Позиција 4 Начин Материјал Алуминиум Акција на

200 PCS Железо Црна Оксид Завртки Сет Круг Главата Крстот Машина PWA М2.9 М4.8 Fastener Самоприслушување Завртки Ал

Материјал : АлуминиумскиГолемина : Вкупно Lenth : 10.5 mm (Ззп Висина од 2,5 mm+ Помине Должина од 8мм ), Ноктите Диј

Scroll