Новак
1PC КОРИСТИ AB 1336-PB-SP2E

1PC КОРИСТИ AB 1336-PB-SP2E

Достапност: Залиха
DEN 39600.00


Превозот :
1. Неплатени аукција победниците ќе бидат изгубени по 21 дена.
Плаќања :
1.
Политика На Враќање :
1.
Повратни Информации Политика :
1. Ве МОЛИМЕ не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас!
ДОБРЕДОЈДОВТЕ да не контактирате АКО имате било какви прашања или потреби од Ali Express порака
Ви Благодариме!. Купувачите треба да се направи исплата во рок од 7 работни дена. Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба. Купувачот е под обврска ако (во случај) објектот е одговорен за вашата земја царинските давачки. Вашите предмети ќе биде испорачуван ЕМС за сите на земјата,освен ако на тоа во која земја не може да брод од EMS,тогаш ние ќе го избере DHL ИЛИ UPS ИЛИ fedex ,Pls оставете го вашиот телефонски број за нас. Ние прифаќаме Зачувам (alipay сметка) и Т/Т
2. Превозот време зависи од државата во која што живеат во, на царинските вашата земја и максималните периоди на работа во одредена. Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот. Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена. Ве молиме да ни се јавите ПРВО, ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ние ќе се обидеме наш најдобро да се направи сте задоволни!
3. ПОТВРДИ : цените НЕ вклучуваат никаква царина или данок. Ние не сме одговорни за вашата земја било даноци или царинска такса. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат. Ние ќе брод го објектот за да можете на истиот ден,или во рок од 1-2 работни дена по добивање на вашата исплата.
Слики на вистинската точка , обезбедување на квалитет , и ние не треба да се пропушти
! !
100% Тестирани Пред Превозот. Ве молиме да ни остават Позитивен Фидбек, Ако сте задоволни со вашето купување.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот

Љубезно ве молиме имајте во предвид : *Секој несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност н

Плаќања : 1 Ние ќе брод го објектот за да можете на истиот ден,или во рок од 12 работни дена по добивање на в

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Повратни Информации Политика : 1.Превозот : 1 ПОТВРДИ : цените НЕ вклучуваат никаква царина или данок.Поли

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет ис

Ние ќе брод го објектот за да можете на истиот ден,или во рок од 12 работни дена по добивање на вашата испл

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет ис

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет ис

75 мм Број на Splines : 9Fitment : Одговара за повеќето 150cc и 125cc Кинески GY6 4мозочен удар мотори Ќе работи со, но не о

Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба.Политика На Враќање :

** * За Бразил, ние нудиме ЕМС за превозот,ако сакате да се избере dhl или fedex, upsот, ве молиме контактирајте с

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

ПОТВРДИ : цените НЕ вклучуваат никаква царина или данок Ве молиме да ни остават Позитивен Фидбек, Ако ст

Димензии 50~60 Hz 4 KW 230 Volts 13 Засилувачи Должина : 25.4 cm Ширина : 3.3 cm Растојание помеѓу терминали 3.18 cm Криви на

Ве молиме да ни се јавите ПРВО, ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ни

Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат.100% Тестирани Пред Превозот Ние го задржуваме правото, о

Scroll