Новак
Новите природни abalone бела мајка школка долг правоаголник стап pendant топла продажба накит 13pcs B1152

Новите природни abalone бела мајка школка долг правоаголник стап pendant топла продажба накит 13pcs B1152

Достапност: Залиха
DEN 349.00
DEN 465.12

5 инчи во мерењето.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина.Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз во мониторот,осветлување,backgrund и др.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days). Новите природни abalone бела мајка школка долг правоаголник стап pendant топла продажба накит 13pcs B1152 Клиенти Известување ви Благодариме за купување 1.Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2.Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе задоволителен со нашиот одговор. Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ние ќе го направиме тоа за вас, исто така.За нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Материјал:
Школка
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
B1152
Обликотшема:
Нередовните
Метали Тип:
Злато Позлатен

Подобро ви се допаѓа

Добредојдовте На Нашата Продавница925 Фунта Сребрен Накит Сосема Нов Како СликиОпис : Pendant ( не вклучувај

Производи ќе бидат испорачани во рок од 13 дена откако ќе се потврди на вашата исплата Ако не сте ги прими

Објектот мора да се врати во неговата оригинална состојба, unworn и непроменета во било кој начин.Тоа обичн

Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативн

ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4 Повратни информации&Контактирајте со Нас

Опис : Стил : Природен Камен Був Pendant слободни сребрени синџири Ѓердан Occation : Christams подарок за Денот на Вљу

Ако имате било какви прашања во врска со мојата предмети, ве молиме Email на нас, Ние ќе ви одговори што е мо

Со совршен стил,убав дизајн, прекрасна изведба, тоа е навистина ретка уметнички дела и во вредност од со

Најлон Tassel Голема Pendant Украси, Мешана БојаГолемина : за 11mm широк, 70~74mm долго, дупка : 4mm.(бродови од сад не м

Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на времево царинење или друга прич

Полиестер Tassel Pendant Украси, Мешана БојаГолемина : околу 5mm широк, 37~43mm долго, за 200pcs / торба.(бродови од сад н

Descriptio n : Камења Информации : Овална paua abalone школка, овална labradorite, круг оникс, добар квалитет, со висок сја

Празни Рамки Pendant Поставување со Врежан, pendant коцки база подетални информации : Количина : 20 парчиња / мно

Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPSот (за 7days).5 инчи во мерењето.За нас Нашата корп

5cm9cm долгоБоја : FuschiaКоличина : микс форма 10pcsДруги Жешки Druzy Приврзоци&КонекториЖDP07 Пурпурна Аметист Druzy

Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да би

Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да

Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина

Ако ви се допаѓа Кинеската култура, ве молиме да не ја пропуштајте оваа точка.Доколку ви се допаѓа нашат

Се враќаНие да се потрудиме да им служи на нашите клиенти Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дек

Опис : Процес : рачно изработени Стил : Multicolor Чакра Природен Камен Pendant Ѓердан Occation : Christams подарок за Дено

2примерок, ќе биде испратен од Кина, Хонгконг пост.Постојат многу видови на квалитет на пазарот.Тоа обич

Scroll