Новак
Бесплатен превозот на 1PC Легиран челик направени 1-7/8-12 ОН Умре Провира Алатки, Струг Модел Инженер Тема Производител

Бесплатен превозот на 1PC Легиран челик направени 1-7/8-12 ОН Умре Провира Алатки, Струг Модел Инженер Тема Производител

Достапност: Залиха
DEN 2303.52

Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Опис на производот
1pc ХСС 6542 висок квалитет на машина tap1-7/8"-12 ОН ХСС директно flute Машина Допрете s
Нашите чешми Предности : Голема фабрика TG производство, квалитет и Сосема нов. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Параметрите на стоката

Број на Парчиња:
1pc
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ФУДО
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
В. Џ.-ХС-ОН 1-7/8-12
Тип:
допрете го
Објектот:
ОН УМРЕ
Материјал:
Тешко челик легура
Примена:
За Нерѓосувачки челик, мувла челик тешко легура обработка
Спецификација:
1-7/8-12 UN
Прецизност одделение:
H2
КОЛИЧИНА:
1pc

Подобро ви се допаѓа

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Пред да се

За Метрички Чешми стандардни параметри како следново : M3.00Ако треба Нестандардни ве молиме контактирај

Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчист

Метрички Умре Левата Рака М16 M18 M20 M22 3 2.5 2 1.25 1 Теренот

Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас Купувачот тр

Опис : 1 Висок Квалитет и Сосема нов.2 Погоден за дупчење, прислушување, сечење на меки метална, алуминиум

Опис : 1pcs ХСС Десната Рака Умре 1"20 UNEF Умира Провира 120 UNEF

целосна CNC направи garantee на Повисока точност, и потрајниПримена : погоден за обработка на железо, челик, б

Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски

Опис : 1pcs Метрички Десната Рака Допрете го M14 X1.0mm Чешми Провира Алатки 14mm X1mm теренот

Новиот ABS пластика shuck е цврст и издржлив Снимката е направена од долг живот антинарушување јаглероден ч

Повратни информации : За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас...

Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки Ако објектите се оштетени или загубени ког

Брза Испорака Рака допрете го допрете М1 М1.2 М1.4 М1.6 М1.7 М1.8 М2 М2.2 М2.5 М2.6 M3.0 M3.5 Grinding & Рака резба допрете алат

Карактеристики : Тоблик или 7 зборот облик дизајн, може да една рака функционирање, лесен за употреба...

Име на производ : Груб навој завртка допрете гоМатеријал Наука : ХСССпецификација,големина : М2прецизнос

Ние исто така, обезбеди 12 месечно бесплатно одржување Купувачот треба да го врати производот во оригин

Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за

Опис : 1pc ХСС M11 X 1.5 mm Приклучок Лево Допрете и 1pc M11 X 1.5 mm Лево Умре Провира АлаткаСпецификација : Големина :

Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.Пред да се врати на предмети, ве мо

Scroll