Новак
Vcarlos халоген магла светилка за Фокус Купе 2008~со прекинувач

Vcarlos халоген магла светилка за Фокус Купе 2008~со прекинувач

Достапност: Залиха
DEN 3270.00
DEN 3441.60


Опис на производот како што е подолу, Крушка : H11-12 V 55 W Магла светилка за Фокус Купе 2008~ЗА Брзо и лесно монтирање, без било какви измени кои Кварц халоген светилки обезбедуваат одлично осветлување Не-корозивен домување и високо влијание леќа Високи перформанси за anto редизајн фанови 12 месеци гаранција Еден групи, вклучувајќи : *2 парчиња магла *2 парчиња рамка *1 сет кабли *1 парче switch *торба на завртка Еден содржи вклучувајќи : 6 Парови по картон Надвор картон е 50*32.5*42 CM Инсталирате Совети : 1 : Инсталација е јасна, се држи на гром или на директно 2 : Инсталација бара да се извади завртки, специјални алатки не се потребни 3 : Инсталација бара некои заеднички алатки,но инсталацијата не е само гром на директно 4 : Инсталација бара некое знаење за делови за автомобили, жица конекција или мотор 5 : Со цел да се инсталира право и работи правилно, професионална инсталација е потребно

Параметрите на стоката

Бренд Име:
smRKE
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Автомобил модел:
за Фокус Купе 2008~НА
Извор На Светлина:
халоген
Напон:
12
Тип На Објект:
Светла За Магла

Подобро ви се допаѓа

1 Усвојување на Високомоќ, висока осветленост САД се увезуваат LED монистра,што е доволно да предизвика д

ee Mrke Леќа Магла Светилка, светилки drl Магла Светлина, LED Магла Светлина, LED светилки drl, LED Дневни Работи Св

Tcart 2 парчиња 8w Бели+Жолта Флексибилни Светла Дење Светилка во Дресот на кристал Ангел Око светилки drl Де

Црна 7" Инчен Круг LED Ореол Прстен Фарови Крушка Светилка За Jeep Wrangler JK TJ, ЗАБ Hummer H1 H2 LED Headlamp Проектор свети

Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми Пакет се Вклучени : Еден пар за еден автомобил употреба (Л

Гаранција Ние обезбедуваме 1 година гаранција.2,Обично ЕМС изразат испорака трае 510 работни дена зависни

Производ детални сликиОпис На Производот : 1.Стил : .Дење Работи Светлина.2.Пакет се Вклучени : Еден пар за

2 : Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 12 часа Блискиот Исток, Африка, Бразил, Чиле и така натаму зем

Опис На Производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте г

2 парчиња / set КОЧАН LED светилки drl3 Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум...

Увозни Давачки : Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија Директна замен

3% Квалитет гаранција : 24 месеци Креативно Размислување : Создадена преку светлината производство искус

75 W ЛЕР Светилки сијалица, ПРЕДВОДЕНА Проектор Возење Светилки Мотоцикл H4 Џип H13 Со Сини светилки drl за Ха

започнетекрајоткога ќе изберете "бесплатен превозот ", ние испрати без следење на број за мали наредби(н

Со цел да се контролира магла светилка,ќе мора да ги купуваат нашите универзална магла светлина прекину

Продавачот ВетувањеE ASY ПРЕВОЗОТ Обично, хонг конг ПОСТ Воздух Пошта е претпочитаат превозот начин, зато

Добра вест : Драги пријателе ,Само да ги купите овој производ, вие ќе добиете 1set "алуминиумско тркало на а

Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsголемина : Оригинална големина 11Функц

Scroll