Новак
Feimefeiyou Мини 3W/6W Led Акрилик Ѕид Светилка AC85-265V 14CM/22CM Долго топло бела Постелнина Соба, Дневна Соба, Затворен ѕид светилка

Feimefeiyou Мини 3W/6W Led Акрилик Ѕид Светилка AC85-265V 14CM/22CM Долго топло бела Постелнина Соба, Дневна Соба, Затворен ѕид

Достапност: Залиха
DEN 368.00
DEN 541.44

5 em;line-height : 1}h4{font-size : 1.75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;бело-простор : нормален;*маргина-лево : -7px}копчето,текст,одберете,textarea{font-size : 100% ;маргина : 0;vertical-align : основна линија;*vertical-align : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;font-size : 100% ;vertical-align : middle}копчето,текст{overflow : видливи;line-height : нормален}копче : : -moz-фокус-внатрешен,текст : : -moz-фокус-внатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{-webkit-appearance : button;cursor : pointer;border-radius : 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутија-големината : граница-box); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{-webkit-appearance : textfield;-moz-box-sizing : content-box;-webkit-box-sizing : content-box;box-sizing : content-box}input[type=search] : : -webkit-search-cancel-button,input[type=search] : : -webkit-search-decoration{-webkit-appearance : none}копче : : -moz-фокус-внатрешен,текст : : -moz-фокус-внатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;vertical-align : top}html{font-size : 100% }body{font-size : 75%;color : #000;font-family : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sans-senif,Sim Sun,"å®"ä½"";line-height : 1.container{padding-left : 0;padding-right : 0;margin-left : auto;margin-right : auto;width : 1200px}} #заглавие{висина : 71px;border-bottom : 1px solid #e8e8e8;} .5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргина-bottom : .сад : пред.сад{ширина : 1200px9}}.3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;border-top-ширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{font-weight : 400}h1{font-size : 3em;line-height : 1}h2{font-size : 2em;line-height : 1}h3{font-size : 1.25em}вечерам{врвот : -.2 em;line-height : 1. html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;-вебкит-текст-size-ја прилагодува : 100% ;-ms-текст-size-ја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;font-size : 100% ;font : inherit;vertical-align : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;font-size : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inline-блок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{list-стил : none}ол{list-стил : децимални}ул{list-стил : диск}li{маргина-лево : 30px;дисплеј : листа-објект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{list-стил : none;листа-стил-image : (слика : none}ул ul,ol ул{list-стил-тип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{list-стил-тип : плоштадот}табела{граница-колапс : колапс}легенда,ти,тд{font-weight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.

Параметрите на стоката

Абажур Боја:
Бела, Црна
Wattage:
3W 14cm, 6W 22cm
Температура На Боја:
Топло бела, Бела
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Материјал:
acryl
База Тип:
Оптоварување
Број на извори на светлина:
1
Стил:
Модерна
Техника:
обложено
сертификација:
RoHS,CCC,CE
Напон:
90-260V,220V,110V
Број На Модел На:
Y-17
Е Светилки Вклучени:
Yes
Сенка Ветер:
До & Долу
Боја На Каросеријата:
Светло Сива
Примена:
Кревет Во Соба
Тело Материјал:
Алуминиум
Употреба:
празник
Сенка Тип:
Shadeless
Гаранција:
50000hours
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Карактеристики:
Мини 3W Led светло
Извор На Светлина:
LED Светилки
Бренд Име:
Feimefeiyou
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Осветлување Област:
3-метри 5square
Тип На Прекинувач:
Никој
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K),Кул Бело(5500-7000K)

Подобро ви се допаѓа

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период(и во оригиналнот

Сервис и Бизнис Услови Откако ќе поставите цел, да гарантирањето мазна, точни испорака и пристигнување

Американски Ресторан Кревет Соба Ноќни Ткаенина Ѕид Светилка Модерна Едноставни Креативни Коридор Aisle

12pcs Евтини LED Светло Кабинет Зглоб Светилка ПВЦ Домување Авто Префрлување Во Кабинетот за вклучување / И

[DBF]Модерните Кратки Алуминиум Огледало Светлината 8 W 12 W Ѕид Монтира на Ѕид Светилка 40cm / 60см Водоотпорен

Спецификации : Тип : Биро Светилка Напон : AC 110240 V Применливи Простор : 515 Квадратни Тело Материјал : Железо

Спецификации : Име : LED скалило светлината Моќ : Од 1,5 W Напон : AC100240 V, 50 / 60 Hz извор на Светлина : smd5630 чип CCT : Т

Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во itsoriginal состојба и

(Освен некои земји и APO / FPO)2.Испорака1 Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не

Ве молиме овозможи 34 недели за испорака, иако повеќето наредби ќе пристигне во 23 недели.Модерна Уметнос

No : 120 010211Светилка Димензии : 12 CM (абажур широк), 21 CM (вкупна висина на светилка тело)Светилка : E27 светилка к

детали за производот : Материјал : Стакло + ДрвоИзвор на светлина : E27 ( не се вклучени)големина : како на сл

LED Скалило Светлината Ѕид агол светилка 2 W AC85260 V Топло Бела црвена зелена сина, жолта вила за хотелско ло

Answer : ___________________________ Note : 1.Љубезно ве молиме, известете го очекува боја температура додека да нарачате, W

Опис : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Ѕид Светлина Главен Материјал : Железо & Ткаенина & Смола Предлож

Во меѓувреме , мора да се обезбеди следење на број2.Повеќе попуст ако рефус количество ,добредојдовте ко

Scroll