Новак
Фото позадина стереоскопски зголеми цвет позадина mural современото живеење соба троседот во ЖИВО позадина позадина

Фото позадина стереоскопски зголеми цвет позадина mural современото живеење соба троседот во ЖИВО позадина позадина

Достапност: Залиха
DEN 511.00
DEN 785.76

Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите нарачки.

Параметрите на стоката

Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Текстилни Позадини
Материјал:
Дрво влакна позадина
Стил:
Модерна
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ,Огноотпорни,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Број На Модел На:
XHL-1108
Шема:
Yes

Подобро ви се допаѓа

76 квадратни метри совет : Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед к

02539 м)Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен да нарачате 1 метар квадратен, Бидејќи тоа е многу мали д

76 квадратни метри совет : Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед к

5165368188354197 Голем Попуст ,ТоплоПродажба метар квадратен метар квадратен метар квадратен метар квадратен

Ви благодариме за доаѓање и lood очекувам да вашиот следен wisit!Позадина на ЛОГОТО екранот...

76 m 2 заокружување 5 : ѕидови и позадина лепак четка Тоа е многу важно за нас да изберете правилно и соврше

Не 10m L и 0 Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата email и ние ќе ви о

Прилагодено за анимација во позадината, Подводниот Свет seagull Светилник за детска соба дневна соба и спа

Тоа точки : 1 ѕидот mural сте го добиле, не една целина лист! Тоа е повеќе делови на уметнички дела, можете да

Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијат

5 метри квадратни, ќе треба да го стави на ред за 4 метри квадратни.Купувачот различна количина цел 2 квад

1 парче =1 метар квадратен 1 Квадратен Метар= Висина*Ширина ве Молиме мерка вашиот ѕид Heigth и Должина голем

Се чисти навивач : штом секоја лента на позадината е пипнат и да се издвои, користете чиста, влажна сунѓе

Купувачот ќе добие соодветната големина Количина : 1 s quare метар = 140cm (W) x 70cm (H) (4'3 "x 2'3") ft Количина : 2 s quare мет

Бојата може да се промени поради затворен осветлување, фотографијата на ѕидот за повикување само...

Scroll