Новак
Тетоважа ѓердан ѓердан Готски ѓердан накит 25.9 cm женска накит Ѓердани Чипка јака mujer гроздобер накит NK735

Тетоважа ѓердан ѓердан Готски ѓердан накит 25.9 cm женска накит Ѓердани Чипка јака mujer гроздобер накит NK735

Достапност: Залиха
DEN 207.00
DEN 273.12


На опис на производот : 100% Сосема Нов со Високо Квалитетни Материјали : Чипка,Легура,Кристално Бои : Црна, Квалитет : 1 Buc Слика покаже :

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
10cm
Пол:
Жените
Број На Модел На:
NK0735
Обликотшема:
Растенијата
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Панк
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Бренд Име:
MEILIYISHI
Материјал:
Чипка
Должина:
33+7cm

Подобро ви се допаѓа

Добредојдовте на terisa накитМетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОкол

Тоа само ќе ве однесе 1 минута.Попуст : Микс Цел Добредојдени! OEM / ODM Цел Добредојдени!Микс цел повеќе од 5

Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPSот (за 7days).Сепак,доколку сметате дека на објек

опис на производот:Спецификации : 4 / 6 / 8ммДолжина : 20 " 22 " 24 "26" 28" 30 "Класичен Фигаро " синџир прави едноста

W elcome на нашата online продавницаНе ' рѓосувачки Челик Накит, Ѓердани,Тибет Накит, со 1.2 lnch extender синџир, Писмо

Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз в

Добредојдовте на ЏЕСИ МОДА!Ви благодариме за revewing нашата продавница.Се надевам дека ќе имате многуСреќ

Наплата предмети мора да дојде со сите додатоци во оригинални пакувања.Испорака : 1 Ви благодариме!2...

Тука е најголемата производство на база на северна Кина.Ако купите голем број на стоката,ве молиме конт

KEJIALAI Исклучителна Кожа Ѓердан Ѓердан Femme Кубни Циркон Лист Ѓердани Bowtie Долго Мода Накит Вратот Синџир QDN

Добредојдовте на Dcpearl Продавница за Накит Зелена барок школка цвет pendant ѓерданЦел помалку од $100 превозо

HERMOSA Накит Мода Ѓердан DICHROIC СТАКЛО 925 Sterling Silver Жените Ѓердан 19 инчи HM723

Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други давачки Да се обезбеди да се плати минимален данок, ние ќе

Бренд : PINJEAS Стил : рачно изработени Ѓердан Материјал : Стерлинг Сребро , 14 K Злато пополнување,розово злат

KEJIALAI Бохемија Tassel Ѓердани Pompom Ѓердан Ѓердан Жените Мода Накит Јака Ѓердан Шарени Етничка Bijoux QDN3641Како н

Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 2040 дена),САД за да испратите EUB(за 1020 д

Добредојдовте на Dcpearl Продавница за Накит бел бисер портокал школка цвет chokers ѓерданЦел помалку од $100 пр

Производ Стил : БАКНИ МЕ 2017 Геометриски Кристал Црна Црвено Кадифе Ѓердан Ѓердан Поставен на Жените Мак

Ако сакате да се одржи голема цел,може да секонтактирајте со нас преку еМаил или Trademanager.Feadback : 1 Ако не ст

Големина : синџир долго 46*8 CMТежина : 101gБоја ; 5 бои како сликата (A B C D E F)

Scroll