Новак
50pcs се меша бои на кожа tassel,tassels за изработка на накит,сребрен позлатен капи,рачно изработени долго tassels,5.5 см, должина-D1300

50pcs се меша бои на кожа tassel,tassels за изработка на накит,сребрен позлатен капи,рачно изработени долго tassels,5.5 см, должина-D1300

Достапност: Залиха
DEN 688.80


Параметрите на стоката

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
кожа
Објектот Тежина:
160g
Производ Карактеристики:
Tassel
Објектот Ширина:
1cm
Објектот Должина:
5.5cm
Број На Модел На:
D1300
Накит Наоди Тип:
Конектори
Објектот Висина:
5.5cm
Објектот Дијаметар:
1cm
Бренд Име:
rosebeading

Подобро ви се допаѓа

1).вашите нарачки над $10 , ние ќе брод од тоа,и plz додадете сите наредби да се количка,тогаш плаќање заедно.2

Опис На ПроизводотМатеријал : clasps(Олово и никел бесплатно)Големина на : Прибл : 12mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm

Природен камен Chrysoprase Pendant Лежиште,Semiprecioкамен накит,55x33x11mm,28.1 gДобредојдовте на Mygemgarden.Имаме години работ

бидејќи секоја серија на монистра не може да биде точно идентични.Ние специјализирана трговија на голе

Ние ќе го решат проблемот, додека не се задоволни Кога ќе примите вашата нарачка, ве молиме да се свесни

(дена не е вклучуваат викенд и одмор) ве молиме reconfirm тоа пред да ја испратите на плаќање.Ние ќе надградба

Ви благодарам многу за вашата помош Повторно, клиент сервис е мојот приоритет број еден!Откако на вашио

Секако, ние ќе остави позитивни повратни информации за нашите вид купувачи.Ние специјализирана трговиј

8 Компјутери Антички Бронза Крајот Капи Монистра Затка Наоди За 10x6mm тасев биле Кожа КабелотКоличина : 8 К

Контактирајте со нас ќе биде најдобар начин да се реши проблемот .Ако не сте задоволни со нашата трансак

Трговски Договор : * Право цена на правото производ! Ве молиме не го споредуваат со jewelries на високо улица!*

Состојба : 100% сосема новМатеријал : цинк легура(без олово)5.8x5.8мм дебелината 2.7 mm дупка на 0,9 mm1 инч = 2.54 см и

Ви благодарам многу Секако, ние ќе остави позитивни повратни информации за нашите вид купувачи.ОПИС : ГО

Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, нашата компанија цел е : "integrityбазирани, квалитет н

Нема дополнителни такси,но вие ќе може да го добиете вашиот пакет рок од 37 дена,многу брзо!ако имате допо

Боја : Антички БронзаМатеријал : БакарОбјектот спецификација : лента Со внатрешна 25mm во дијаметарОбјект

Бидејќи тоа е меѓународна шпедиција,времето за испорака е за 720 дена да arriver да повеќето земји Кога ќе пр

Ние ќе надградба на воздухопловната да EMS,DHL,UPSот,Fed Ex.Ние сме веледрогерија и извозникот и ние се служеа и

1).вашите нарачки над $10 , ние ќе брод од тоа,и plz додадете сите наредби да се количка,тогаш плаќање заедно.2

Ние продаваме Тибетански Сребро Монистра и Шарм, се Вклопува Шарм Стил Монистра, Lampwork Стаклени Монистра

Ние ќе го решат проблемот, додека не се задоволни.0393 инчен 1 инч=25.4 mmСостојба : Нови,неискористениотСлика

5 инчи во мерењето.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 2448 часа,в

Ние сме веледрогерија и извозникот и ние се служеа илјадници клиенти од целиот свет.Ние ќе брод од цел в

Scroll