Новак
Висок квалитет на Проектор сијалица 65.J0H07.CG1 за BENQ PB9200 / PE9200 со Јапонија феникс оригинални светилка режач

Висок квалитет на Проектор сијалица 65.J0H07.CG1 за BENQ PB9200 / PE9200 со Јапонија феникс оригинални светилка режач

Достапност: Залиха
DEN 3602.00
DEN 3792.00


Опис
Висок квалитет на Проектор сијалица 65. За било resons го вратите производот ,ве Молиме да не информирате во вашиот прв пат ,пред да се стави на расправа, или ни даде negatie повратни информации
3.Можете да не контактирате за Трговија со датотеки, или во оставајќи ни порака или да напишете ни e-mail
2.
Експрес Курир
Работни Дена
Забелешка
HK Пост Воздух Mail
15-45 дена
Тоа е бавен,Кога не се итни, можете да изберете.Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент најдобро што можеме. 12/24/36 кутии во 1 картон.Ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас без било двоумете се ,ние ќе r e ply рок 24hours
Повратни информации
Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации и високо Детални Продавачот Рејтингот (5 ѕвезди), и тогаш нашата сметка ќе ја напушти истата да ви
автоматски. Исто така, и корисниците се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски провизии давачки и даноци.CG1
Проектор : За BENQ PB9200 / PE9200
Wattage
310 W
Светилка живот :
> 2000 Часа
Тип : Висок квалитет на Проектор сијалица со Јапонија феникс оригинални светилка режач
Пакување
1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена.)
Answer : ___________________________ Note :
(Обично, вие не треба плаќаат данок на што ќе се изјасни за мала количина)
На следење на број, ќе бидат доставени до вас на интернет во време.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна пакување
1.
Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние ќе размена за објекти кога ќе добиеме лоши светилки од вас , за каква било причина.
DHL
3-8 дена
Предлагам купувачот да изберат дали ќе се итни
EMS
8-15 дена
Подобар начин за руската Федерација
(Превозот цена не ги вклучува купувачот увоз даночни или други давачки. 2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
65.J0H07.CG1
Функција:
Висок Квалитет на проектор сијалица
Светилка Модул:
65.J0H07.CG1
Светилка Живот:
>2000h
Гаранција:
150days
Wattage:
310 Watts
Проектор / Проектори:
За BENQ PB9200 / PE9200
Напон:
85-265v
сертификација:
CCC
Примена:
Бизнис, Едукација, Дома
проектор за BenQ:
PowerLite

Подобро ви се допаѓа

DHL38 денаПредлагам купувачот да изберат дали ќе се итниEMS815 денаПодобар начин за руската Федерација(Прев

Експрес КурирРаботни ДенаЗабелешкаHK Пост Воздух Mail1545 денаТоа е бавен,Кога не се итни, можете да изберет

Однапред ви благодариме.ако парцели не пристигна во вашата рака,ве молиме да се чувствуваат слободни да

Ние, исто така, ја прифати купување ред, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за листата најго

Ние ќе се потрудиме за да се поврзеш со нас на : Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме конт

Тип : Замена на Проектор Светилка со ДомувањеДел Број : RLC054Компатибилен со : PJL7211 / VS12890Wattage : 210 / 140 WПросече

Бидејќи проекторот е напојување со користење на пропорционален пулс ширина модулација метод на електр

ако парцели не пристигна во вашата рака,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате директн

висок квалитет на Проектор СВЕТИЛКА Одговара за ACER H5360 проектори бесплатен превозотНие сме големо сите

Компатибилен со : Оригинални Голи Проектор Светилки Сијалица, SPЛАМБА054 Светилка за InfocПроектор SP8602 SP8682В

Ние ќе ви испратиме одговор ПОБРЗО Ние ќе ги искористиме Кина Пост Воздух Mail за бесплатен превозот, тоа

Експрес КурирРаботни ДенаЗабелешкаHK Пост Воздух Mail1545 денаТоа е бавен,Кога не се итни, можете да изберет

1 Aftersale Боја тркала и 100% Гаранција за Квалитет.2 Употреба : Јачина на откривање точка е под сина боја;Don' t

Можете да контактирате со Trademanager или не оставајќи ни порака или пишете ни email 2.Нашата канцеларија време

2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето.Купувачи се одговорни

инаку ние не прифаќаме тоа3.ви благодариме Пратката ќе биде прогласен како подарок со пониска вредност

Исто така, и корисниците се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски провизии давачк

Ние сме големо сите проектор делови, ако не може да се најдат на производи што сакате, ве молиме оставете

Во Русија Клиентиа.Купувачот одговорен за сите царински давачки / данок Оригиналниот светилка со домув

001Проектор : За BENQ MX660 / MX711Wattage230 WСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Висок квалитет на Проектор сијалица со Ја

инаку ние не прифаќаме тоа3 Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, Кредитна картичка, Visa,Банка до Банка Однапред ви благ

Експрес КурирРаботни ДенаЗабелешкаHK Пост Воздух Mail1545 денаТоа е бавен,Кога не се итни, можете да изберет

Испорака : а.PS : Купувачот форма Русија ,кога ќе го поставите цел ,ве молиме да се напомене мора да биде це

На DT00891 е наменет како замена за употреба во HITACHI бренд проектори ие замена светилки за алтернативни мод

Ви посакувам мир, радост и среќно сите времиња.Компатибилен Гола Сијалица NP07 LP NP07 LP ННLP31 за NEC NP300 NP400 NP500 NP

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред наддавање Оригиналниот Голи Светилка3

Ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас без било двоумете се ,ние ќе r e ply рок 24hoursПо

Scroll