Новак
2017 Нови 8мм Бела и Сребрена Школка Бисер Монистра SeaShell DIY Лабава Монистра Мода Накит Изработка на Дизајн за Жени, Девојки Подароци 15inch

2017 Нови 8мм Бела и Сребрена Школка Бисер Монистра SeaShell DIY Лабава Монистра Мода Накит Изработка на Дизајн за Жени, Девојки

Достапност: Залиха
DEN 172.00
DEN 337.92


ПРОИЗВОДИ :
Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење).
ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите.ти благодарам за вашето внимание!
Превозот :
Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите , Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,т hankyou!
Транзит време е за 15-30days., и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето.
Политика на враќање : Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние
1-во Ред објект испратени до вас;
2-објектот има проблеми со квалитетот;
3-објектот е оштетен во транзит и така натаму;
Ние ќе не вратат брод трошоци.
Ние се испита квалитетот на секој производ. Но, тоа не ја отфрли лоша пакет во transportion.
Враќа се дозволени, и тоа мора да се иницира од страна на купувачот, во рок од 15 дена од датум на испорака.
Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Како враќање на омраза предмети во добра состојба, купувачот треба да плаќаат дополнителни такси превозот што се настанати.
Задоволството На Клиентите :
Драги пријатели,не се срами да контактирате со мојот лош англиски јазик,јас ќе се обидам мојата најдобра услуга за вас!
и сакаат да имаат добар време секој ден.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
YOUCAIHUA
Објектот Тежина:
0.06
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Материјал:
бисер
Бисер Форма:
Совршено Круг
Број На Модел На:
a586
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Бисер Квалитет:
ААА
is_customized:
Yes
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Објектот Дијаметар:
8mm

Подобро ви се допаѓа

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите с

Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ј

Бесплатен превозот,снабдување DIY мода накит Додаток,Нараквица Монистра,Turquiose,пчелата,Мешавина Бојадиме

Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни ин

ОпишетеМатеријал : СтаклоБоја : како на сликата прикажаниКоличина : 100pcsСтрана : 14 ММконверзија : 1 инч = 25.4

B27602 Забелешка не Може да сите бои ќе бидат вклучени во пакетот Ние си имаме свој фабриката, па предмети с

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите с

Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни ин

Опис : Промет на големо со 10 Pcs, 12mm Црвени Корални Круг Монистра Топката Лабава Монистра, Мин Нарачката е $

големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Ва

МатеријалА+ Природни Хематит (Магнетни)Големина410ммБојаКако СликиКоличина4mm 95beads6mm 63beads8мм 47beads10мм 38beadsК

00 / многу10 парчиња / многуГолем Барок Свежа Вода Бисер Капка форма лабава Бисери на Големо 15~16mm Одделен

снабдување DIY мода накит Додаток,Ѓердан Додаток,14*8ММ правоаголна Монистра,мешавина Бојадимензии : дија

Драги пријатели,овој ѓердан е полуготови производи, со исклучок на тока, ако треба да додадете тока .ве м

ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Боја несовпаѓање : разлики во бојата може

снабдување DIY модна jewerly додаток,10*6 MM Cylindr форма дрво монистра,нараквица додаток,измешајте боиголемина :

Точка Име : Акрилик Гума Монистра Неонски Мат Круг Spacer Лабава МонистраМатеријал : Акрилик / од Пластика

Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да ја потврдите вашата пратка метод.00 / многу5 парчињ

Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Сребрен прибор и разни DIY

Нормално, тоа трае 1530 дена за пристигнување со Кина Пост Воздух Mail4.71 Цена : $05 Пред да нарачате ве молиме

Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни

Можеби ќе сакатеТип : Емајл Криви Страна Начини На Крст Од Сребро Pendant Монистра Шарм Конектор Линкови На

Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.ве молиме да ни испратите Email порака пред да ја сакат

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуг

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат

Scroll