Новак
Голем Лен Нордиските Дизајн Hummingbird Апстракт Акварел Автомобил потпирачи за глава 45Cmx45Cm Плоштадот Home 3D Перница Случај

Голем Лен Нордиските Дизајн Hummingbird Апстракт Акварел Автомобил потпирачи за глава 45Cmx45Cm Плоштадот Home 3D Перница Случај

Достапност: Залиха
DEN 156.00
DEN 239.04

Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас. 2 : перница поклопецот е 1 страна печатење. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Сигурен сум дека тоа право нешто што треба сега. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Тоа не е само многу удобна, но, исто така, совршен за апликации на чаир, троседот, автомобил, седиште декорација на перница капак. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ќе добиете парцела содржи како што е подолу. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Благодарам Забелешки : 1 : Сите перница се рачно изработени може да биде 1-2cm отстапување постои. Вклучени 1 x Перница Покрие Пратката 1. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Не двоумете се, понудата сега и никогаш да не пропуштиме.

Параметрите на стоката

Големина:
450mm*450mm
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Број На Модел На:
N-(1187)
Обликот:
Плоштад
is_customized:
Yes
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Геометриски
Техника:
Рачно изработени
Бренд Име:
Pumelo Дрво
Стил:
Печатење
Производство тип:
направи-да-цел
фабриката тип:
ОЕМ И ODM
Предност:
светла боја , никогаш нема да избледи
Забелешка:
бесплатни дизајн
simples време:
производство+испорака≤една недела
Патент:
скриен патент
дизајн:
Вашиот сопствени слики или барања
Возрасна Група:
Децата, Тинејџерите, Млади, Стари возраст
Обликот:
Плоштад
Пакет:
1 парче перница маска

Подобро ви се допаѓа

com како што се Visa, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, ПолиестерГолемина : прибл 1616 инчи,1818 инчи,1919 инчи,2020 инчи

Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомес

Вашата поддршка и доверба е најголем поттик за нас : Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги , ве

НОВ Плоштад шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен Ајфеловата Кула си

НЕ се вклучени вметнување перница!!! Ако сте трговија на големо со клиентите,што сакате да ја купите мног

НОВ Плоштад шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен Maple Leaf чиста свежа ц

3(W) ИнчиНевидливи патент на дното на перница маскаМоделот е само на предната страна на страна , на грб е б

Ние сме производител, и за двете продажба и wholesales За wholesales, ве молиме проверете ја цената со мене пред да

Нордиските Гроздобер Перница Покрие Шарени Plaid Фламинго Геометриски Перници За Троседот Седиште Еднос

Ние сме производител, и за двете продажба и wholesales За wholesales, ве молиме проверете ја цената со мене пред да

Име : Креативни Секси Усни ПерницаМатеријал : Краток Кадифен + PP памук Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Роз

2016 година Плоштадот шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен кучиња Бож

Гроздобер Перница Покрие Шарени Пролет Gardon флорални Птица Перници За Троседот Седиште Едноставна Дома

За Големина И Боја : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков

Ние сме производител, и за двете продажба и wholesales За wholesales, ве молиме проверете ја цената со мене пред да

Scroll