Новак
20pcs 3cm должина мала tassels,лукс свилен tassel,tassels за изработка на накит,pantone бои,рачно изработени шарени tassels-100559-1

20pcs 3cm должина мала tassels,лукс свилен tassel,tassels за изработка на накит,pantone бои,рачно изработени шарени tassels-100559-1

Достапност: Залиха
DEN 409.44

Вашата цел ќе бидат обработени и испратени во рок од 48 часа по добивањето на плаќање.4")
Висок квалитет на свилен tassels,прилично убаво за earring,ѓердан,копче синџир и други накит одлуки. Ако ви треба количина е поголема,plz се чувствуваат слободни да ме контактирате
. Нормално, сите мои аукција огласи, исто така, треба да се КУПИ ТОА СЕГА листата, можете да го најдете производот ID во опис област, тогаш побарајте го во мојата продавница, ако не можете да го најдете, јавете ми се. 30 Дена гаранција за враќање на Парите : Ние работиме "не-quibbles" гаранција, што значи дека ако поради некоја причина не сте задоволни со вашиот купување, едноставно да го вратите за нас во неговата оригинална состојба во рок од 30 дена од датумот на испорака.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
92g
Производ Карактеристики:
Tassel
Објектот Ширина:
1cm
Објектот Висина:
3cm
Број На Модел На:
100559
Накит Наоди Тип:
Конектори
Објектот Дијаметар:
1cm
Објектот Должина:
3cm
Бренд Име:
rosebeading
Материјал:
Ткаенини

Подобро ви се допаѓа

Накит Наоди Додатоци Снабдување празно pendant earring прстен хривнија ѓердан алка јака pin ткаенината линкови

Ние сме веледрогерија и извозникот и ние се служеа илјадници клиенти од целиот свет.Ние ќе брод од цел в

Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа !Ви Благодариме! & Најдобри Желби.68 / многупарчиња / многу100 PCS 12mm Бака

72 грам28mm pinstem сет : прибл 0.88 грам45mm pinstem сет : прибл 0.96 грам55мм pinstem сет : прибл 1.80 грам40mm pinstem сет : прибл 0.До

1).вашите нарачки над $10 , ние ќе брод од тоа,и plz додадете сите наредби да се количка,тогаш плаќање заедно.2

, Многу го Цениме за вашето разбирање на оваа неконтролирано прашање.6) Ние не сме одговорни за должност

Нема дополнителни такси,но вие ќе може да го добиете вашиот пакет рок од 37 дена,многу брзо!ако имате допо

Трговски Договор : * Право цена на правото производ! Ве молиме не го споредуваат со jewelries на високо улица!*

Ви благодарам многу за вашата помош Повторно, клиент сервис е мојот приоритет број еден!Откако на вашио

Ние продаваме Тибетански Сребро Монистра и Шарм, се Вклопува Шарм Стил Монистра, Lampwork Стаклени Монистра

5 инчи во мерењето.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 2448 часа,в

1).вашите нарачки над $10 , ние ќе брод од тоа,и plz додадете сите наредби да се количка,тогаш плаќање заедно.2

Природен камен Chrysoprase Pendant Лежиште,Semiprecioкамен накит,55x33x11mm,28.1 gДобредојдовте на Mygemgarden.Имаме години работ

Ви благодарам многу Секако, ние ќе остави позитивни повратни информации за нашите вид купувачи.ОПИС : ГО

(дена не е вклучуваат викенд и одмор) ве молиме reconfirm тоа пред да ја испратите на плаќање.Ние ќе надградба

Бидејќи тоа е меѓународна шпедиција,времето за испорака е за 720 дена да arriver да повеќето земји Кога ќе пр

DEN 480.00
504.96

Ние ќе надградба на воздухопловната да EMS,DHL,UPSот,Fed Ex.Метал Hummer ClaspsОбјектот МатеријалиметалГлавно Бојав

кога ќе се купи на повеќе од $130dollars Ние ќе го решат проблемот, додека не се задоволни Нема дополнителни т

Scroll