Новак
Цветни Жакард Пурпурна Корсет Тело Shaper Евтини Корсети и Bustiers Жени Секси Korset Corsage Gothique Corpetes E Espartilhos

Цветни Жакард Пурпурна Корсет Тело Shaper Евтини Корсети и Bustiers Жени Секси Korset Corsage Gothique Corpetes E Espartilhos

Достапност: Залиха
DEN 477.00
DEN 795.36


Пластични Коски
Број на Bonings : 10
Пред Челик Busk Затворање
Ланче назад со 10 grommets
100% парична Казна памук twill Поставата
Вграден-во Со Приватноста Panel
Лента Алкохол
Pleated Трим, Леопард Печатени
Не Suspender Циклуси
Боја : Црвена, Зелена, Беж, Виолетова,
Црна, Розова, Бела, Леопард
Должина : 15 "/ 38cm (Големина M)
Ткаенини Опис : Жакард
Бистата линија : во Текот Биста, Благи Душо
Доаѓа Со Појавување На Камшик
Големина на располагање : S,M,L,XL,XXL

Параметрите на стоката

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Материјал Состав:
Жакард
Декорација:
Вез
Број На Модел На:
2805
Материјал:
Spandex,Најлон
Шаблон Тип:
Флорални
Бренд Име:
CORZZET
Стил:
Секси
Снабдување Тип:
Во Акции На Објектот, Да Го Прифати Dropshipping, Трговија На Големо
корсет стил:
Готски & Викторија & Булчински
Скелетот:
10 Пластични Коски
Затворање:
Пред Челик Busk Затворање, Грбот Лента Алкохол
Боја на располагање:
Виолетова, Зелена, Црвена, Беж, Црна, Бела, Розова
Големина на располагање:
S / M / L / XL / XXL
Вклучуваат:
Корсет Врвот G-string
Функција:
Телото Обликување / Слабеење / Половината Обука
Пакување детали:
1pcs / Пластична Кеса
Место на Потекло:
Гуангжу во кина

Подобро ви се допаѓа

Спирала Челик КоскаБрој на Bonings : 12Пред Метален Прстен Тока ЗатворањеЛанче назад со 13 grommets100% парична Каз

Страна Патент ЗатворањеЛанче назад со 6 grommetsЛента АлкохолВграденво Со Приватноста PanelСатенски HemmingТкае

Спирала Челик КоскиБрој на Bonings : 10Пред Челик Busk затворањеЛанче назад со 10 grommetsЛента ЧипкаPleated ТримНе Suspe

Ако не сте задоволни со стоката кога ја прими.Увозни давачки, даноци не се вклучени во точка цена или на

1.Ткаенини : Сатенски2.Материјал : Пластични Коски,Кука И Око,Лента Алкохол3.Тип : Корсет Сет ( Врвот + Туту

1 : ве Молиме Следете ги големината на табелата за да го изберете соодветна големина 2 : Поради прирачник

9 Спирала Челик Коски4 Рамни Челични КоскиСтрана Патент ЗатворањеShose Lace до назад За CinchingВграденво Со При

Забелешка : Половината е најважниот параметарАко не можете да го избере најдобриот големина,ве молиме к

Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери Нам исто така ни мило ако можете да го споделат нашата пред

Пластични КоскиБрој на Bonings : 12Пред Челик Busk ЗатворањеЛанче назад За CinchingБез Приватност PanelЛента Алкохо

Пластични КоскиБрој на Bonings : 12Пред Челик Busk затворањеЛанче назад со 9 grommetsЛента АлкохолСо Приватноста Pa

Пластични КоскиБрој на Bonings : 12Страна Кука & Око ЗатворањеЛанче назад со 10 grommets100% Парична Казна Памук Twill

Ние обезбедуваме бесплатен превозот со воздухопловната.Ве молиме оставете позитивни повратни информа

Најдобрите ПродавачиОписSteampunk корсет со флорални вез, underbust, челик boned, пред метален прстен тока затвора

Пол : Жените & Мажи На РасполагањеБренд : CorzzetСтил : Гроздобер SteampunkТорба Големина : Надвор Висина за 24cm27cm,

Топло потсети1.Ние само брод да се потврди цел адреси Ве молиме, напишете ја вашата точни детали адреса и

Ако не сте сигурни што големината ќе треба Ве молиме контактирајте со нас ако ви се интересни во купувањ

Ве молиме контактирајте со нас ако ви се интересни во купување на голем број на одредени објекти, ќе обе

Scroll