Новак
бесплатен превозот!! 50pcs/многу Висок квалитет, мазна и светол тен боја безбедност играчка очи

бесплатен превозот!! 50pcs/многу Висок квалитет, мазна и светол тен боја безбедност играчка очи

Достапност: Залиха
DEN 520.00
DEN 650.40


СОСТОЈБА : Нова
ПРОИЗВОД : Пластични Безбедност Очи со миење
БОЈА : тен боја
КОЛИЧИНА : 50pcs(25pairs)
ДИМЕНЗИЈА : 10мм
Ако ви треба Големо тоа.pls контактирајте ме,јас ќе ви даде најдобра цена.трговија на големо мин цел 1000pcs.
оваа големина,имаме 10color,можете да нарачате мешана боја или ќе needd боја.кога ќе го поставите цел,pls испрати ми ја боја број,ви благодариме

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
BJD/SD Атрибут:
Додатоци
Пол:
Унисекс
Материјал:
Пластични
Mfg Серија Број:
Моден
Пластични Тип:
ПВЦ
Димензии:
10мм
Број На Модел На:
10мм
Тип:
Додатоци

Подобро ви се допаѓа

BJD перики за продажба (со исклучок на кукли) Перика на главата обемот на референтни вредности : S6 : 15 ~ 16cm г

Answer : ___________________________ Note : за големината,5mm е 4,5 мм 7mm е 7.5 mm на 10мм е 10.5 mmПрирачник за мерење,ве молиме овозмо

Врати се прифати, во рок од 7 дена по купувачот примање на стварта.Вашиот поттикне нè прави да се движи на

НОВИ Пристигнување! Добар Квалитет!Други слични кукла чевли!Трговија на големо 400 Пар / Многу BJD Кукла Че

Случаен опции за додатоци на облека како лента, cording, fastener итн.

Ние ќе го организира превозот ASSP.Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги,ве молиме

BJD перики за продажба (со исклучок на кукли) Перика на главата обемот на референтни вредности : S6 : 15 ~ 16cm г

Сите мебел се исти како и сликата се прикажуваТие доаѓаат со парчиња, треба да се состави со себе.Заврши

Answer : ___________________________ Note : Прирачник за мерење,ве молиме овозможи 0.3 цм грешка.Вистинска боја на објектот м

Кукла Додатоци Поставите Секојдневен Стил Мода Облека За Барби Кукла Куќа Фармерки Тмаица Вест Чевли Ш

Answer : ___________________________ Note : за големината,5mm е 4,5 мм 7mm е 7.5 mm на 10мм е 10.5 mmПрирачник за мерење,ве молиме овозмо

НОВИ Пристигнување! Добар Квалитет!Други слични кукла чевли!Моден 1 / 6 BJD Кукла Чевли 5 CM Играчка Чевли за

Кукла Accesssories За Барби Кукла Куќа Детска Играчка Пластични 3 D Симпатична Патнички Куфер Багаж Случај Баг

Читање пред да нарачате : Чевли од страна големина : 4.9x2.4cm Чевли внатре должина : 4.6x2.2cm кукла чевли рачно и

Answer : ___________________________ Note : Прирачник за мерење,ве молиме овозможи 0.2 мм грешка.Вистинска боја на објектот м

Scroll