Новак
Оригиналниот го Отклучите Huawei E5573s-606 Преносни LTE ФЛОПИ Мобилни Wifi 150Mbps 4G LTE Безжичен Рутер Со Слотот за Sim Картичката (Бела)

Оригиналниот го Отклучите Huawei E5573s-606 Преносни LTE ФЛОПИ Мобилни Wifi 150Mbps 4G LTE Безжичен Рутер Со Слотот за Sim Картичката

Достапност: Залиха
DEN 2970.00
DEN 3264.00


Оригиналниот го Отклучите Huawei E5573s-606 Преносни LTE ФЛОПИ Мобилни Wifi 150 Mbps 4 G LTE Безжичен Рутер Со Слотот за Sim Картичката
Huawei E5573s-606 на Мрежата : (4 G) : LTE-ФЛОПИ ( Б1/Б3/B7/28) 2600/2100/1800/700 MHz (4 G) : LTE-TDD (B40)2300 (3 G) : DC-HSPA/HSPA/HSPA/UMTS 2100/900/850 MHz (2 G) : EDGE/GPRS/GSM 1900/1800/900/850 MHz Клучни Карактеристики : 4 G LTE DL до 150 Mbps 4 G LTE УЛ до 50 Mbps Wi-Fi 2*2; Wi-Fi 802.11 b/g/n 11 корисници врска поддршка (10 WI-FI и 1 USB) Скенирање 2 D баркод да се поврзете Поддршка Двојно Надворешна Антена Интерфејс Податоци и СМС Услуга Пакет Содржина : 1*E5573s-606 1* Li-ion Батерија 1500m Ah 1*USB Кабел Драги пријатели ,затоа што на различни оператори во целиот свет ,па така постојат многу различни логоа на huawei модеми,и Боја ( бела и црна ) и сандак,ние ќе ја испрати на модеми по случаен избор во парк!

Параметрите на стоката

Со Модем Функција:
Yes
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
Huawei
Пакет:
Yes
Поддржува WDS:
Yes
Поддржува WPS:
Yes
Примена:
Мини Wifi
Безжичната:
Безжичната
Тип:
Безжичната
2.4 G Wi-Fi Пренос Го Оценувате:
150 Mbps
Стандарди И Протоколи:
Wi-Fi 802.11 g,Wi-Fi 802.11 b,Wi-Fi 802.11 n
VPN:
Yes
Функција:
Ѕид
Wi-Fi Поддржани Фреквенција:
2.4 G & 5G
Број На Модел На:
E5573s-606
Max. LAN Податоци го Оценувате:
150Mbps

Подобро ви се допаѓа

пакување & Испорака Пакување Детална : Подарок кутија Испорака Детална : Со количеството СпецификацииПо

300 Mbps Wireless Access Point Отворено сипии WIFI Рутер WIFI Антена Comfast СПE110 N WIFI Мост Nanostation WIFIСпецификации : безжична АП

Опис На ПроизводотАко нема 4 G мрежа, можете исто така да се поврзете на B890 smart hub рутер да 3 G DCHSPA+ мрежа (850 /

Мрежа Бендови E587 3 G DCHSPA / HSPA / HSUPA / HSDPA / UMTS (WCDMA) 900 / 2100 MHz.МеморијаСлот за Micro SD картичка до 32 GB.Пакет Содр

УЛТРА Wi Fi 4 G Soft Bank 102z LTE Мобилни Жариште е 4 G Мобилни Жариште Wi Fi да се исполнат надградба на мрежата, поддр

Отклучен Нови Оригинални Huawei E5180 E5180as22 со Антена порта 4 G LTE Коцка Жариште Wi Fi Рутер Дома безжичен Рутер с

Повратни информацииАко сте незадоволни со трансакцијата за било која причина, ве молиме контактирајте

Драг пријател,цениме сте заинтересирани со нашите производи.Пријател,ако не се задоволни со нашиот про

Спецификација : Карактеристики : Со голема брзина за да линк, LTE download брзина и до 150 M,Испратите 50 M пријате

0 * Боја : Бела * Поддршка Win 7, Windows XP, Vista, Win 8, Mac OS * Димензија : 194 x 177 x 64 mm * Тежина : 450g1 Како што постојат многу

Алкател Еден Допир Y800 4 G Мобилни жариште Wi Fi е новата 4 G LTE Мобилните Рутер за 4 G LTE ФЛОПИ мрежи : 800 / 900 / 1800 /

D100 3 G Модем рутер Спецификации : * HSDPA / HSUPA / UMTS способен до 42 Mbit / s преземете и 5.7 Mbit / s за upload (2100 MHz) преку US

Huawei B200w 3 G Безжичен РутерHuawei B200 W серија безжична портали (во натамошниот текст B200 W) е семејнаориентирана

HUAWEI E5151 Мобилни Wi Fi (во натамошниот текст : E5151) е highspeed packet access мобилни жариште Тоа е мултирежим на безжичн

48$ / парче со huawei оригиналното пакување ,100% сосема нов huawei логото e586ust вметнете sim картичка,нема потреба usb

1 да 1upon предмети дефекти .Ако не остави негативен или неутрален повратни информации ќе се откаже вашите

Оваа Huawei безжичен рутер HG521c користи АДСЛ дигитален сигнал, како и DHCP вграден мрежен сервер И тоа може, ис

Отклучен Нови ZTE Водафон R216 R216z со Антена 4 G LTE 150 Mbps Мобилни Жариште Wi Fi &4 G Џеб Wi Fi Рутер 4 G Безжичен РутерВ

Фабрика Отклучен 150 Mbps Мобилни Wi Fi Модем ZTE MF920 V Водафон Telstra OptТоа е одличен начин за користење на вашиот

Опис На Производот

Она што е powerline адаптер?1 Powerline, исто така наречен САЛАДИН(Моќ Линија на Комуникација), кој е продолжување

HUAWEI E5170 150 Mbps LTE Брзина на Коцка е првиот светски Мачка 4 LTE Коцка за поддршка на максимум преземете брзина

11 b / g / n10 корисници врска поддршкаГлавни Карактеристики : LTE (DL) податоци услуга до 150 Mbit / s(ФЛОПИ)LTE (UL) пода

Ние не го поправи или да го замени предмети со истечен рок на гаранција Обезбедува до 300 Mbps пренос стапки

Scroll