Новак
Магијата Ikery Гроздобер Поставен мода накит Отворен Круг Џеб Види Жените Ѓердан Pendant Најдобар Подарок MKA61

Магијата Ikery Гроздобер Поставен мода накит Отворен Круг Џеб Види Жените Ѓердан Pendant Најдобар Подарок MKA61

Достапност: Залиха
DEN 122.00
DEN 143.52


Материјал : Genuine Austrian кристал, Восок јаже,
Дијаметар : 2.0*2.0 cm
Боја и Стил : погледнете како го слика
Поставете Тежина : 10 g

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Pendant Големина:
1.4*1.2 см
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Синџир Тип:
Змија Синџир
Пол:
Жените
Број На Модел На:
MKA61
Бренд Име:
Магијата Ikery
Материјал:
Кубен Циркони
Метали Тип:
Бакар
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
is_customized:
Yes

Подобро ви се допаѓа

Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде winwin иднина.Ако

start Isv Module Wrap10563end Isv Module Wrap10563 превозот политика hzдатотеки подесувањеserverupload3_hewl68a8 Повеќето наредби ќе би

Ако вашата цел е morn од 500pcs ние треба да се организираме да ги направитеНие можеме да снабдување многу ви

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат

Ние имаме сопствено производство фабрикатание може да се строго контрола на производството квалитет и

За оваа Златниот Цвет Сјајна Ѓердан Ѓердан ние не треба некои производи во пописот и ние можеме да брод

ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати

килограмПревозот И Ракувањето Со Поштенски : Само наплаќаат $2.77 за rigister Не,и Без наплата на превозот над

Се Враќа & Повратна Информација : Ние сме многу убедени дека нашите објект ќе ги задоволи и надмине вашит

Брод и воздухот се во ред4.Ако цел потврди ,ние може да finishe цел на време.Ако производната нема проблем ,ни

Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Сребрен прибор и разни DIY

Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме!.Сепак,доколку сметате

големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Ак

Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите пора

Зборуваме за цена и рок на плаќање3.Ако вашата цел е morn од 500pcs ние треба да се организираме да ги направит

Ние не се работи за време на викендите и празниците, но ние ќе се вратам на вас како е можно поскоро за по

Срцето Ѓердани Керамички Круг Монистра Долг Синџир Џемпер Ткаат Јаже Приврзоци Бел Лист Изјава Шарм Penda

Фабриката ИсторијаНие сме водечки производител и извозник на накит , со повеќе од 14 години искуство во Г

Материјал : Нерѓосувачки ЧеликPendant Големина : 3.8*2 см / 1.49*0.78 воКоличина : 1 PCПакет Вклучувајќи : 1 PC*ЃерданЗ

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија!( Фотографиите с

Scroll