Новак
100 x 10ml Refillable Преносни МИЛЕНИЧЕ Килибар Пластични Orifice Редуктор Шишиња со Алуминиумско Капаче 10cc Празни Лосион за Козметичка Сад

100 x 10ml Refillable Преносни МИЛЕНИЧЕ Килибар Пластични Orifice Редуктор Шишиња со Алуминиумско Капаче 10cc Празни Лосион за

Достапност: Залиха
DEN 1904.16

00 /многу
300 парчиња / многу
Бесплатен превозот - 5 ML Висок квалитет refillable шише парфем,parfum atomizer, мирис и пакување, US$ 216. Ние, исто така, имаат зелен, јасно, сина боја
Повеќе 10ml парфем,ве молиме кликнете на линкот како што е подолу :
http : //www. Нормално, вашиот парцела ќе пристигне во 15-40days од кина пост воздухот, можете исто така да ми кажете превозот метод е потребно, ние ќе ви ги понудиме најдобрите цената врз основа на вашиот референца.
8 : Боја на капа : злато sliver
9 : Боја на шишето : килибар
10.60 /многу
20 парчиња / многу
Бесплатен Превозот - 2 ML патување шише парфем,мини parfume atomizer, мирис шише, примерок sprayer шише US$ 91.89 /многу
50 парчиња / многу
Бесплатен превозот,20/Многу 10ml плоштадот refillable шише парфем, 10ml sprayer шише, мирис и парфем,козметички сад US$ 23.00 /многу
100 парчиња / многу
(DHL)Бесплатен превозот,100/Многу 10ml плоштадот refillable шише парфем, 10ml sprayer шише, мирис и парфем,козметички сад US$ 113.
5, Логото можат да се отпечатат на шише ако количината е над 3000pcs по боја
7, може да се направи кориснички шишиња како ваш дизајн или примерок.00 /многу
100 парчиња / многу
Бесплатен превозот, 50/многу 10ml УВ шише парфем,10ml sprayer шише, мирис и парфем,козметички пакување US$ 58.
1, Име : 10ml Refillable Преносни МИЛЕНИЧЕ Килибар Пластични Orifice Редуктор Шишиња со Алуминиумско Капаче 10cc Празни Лосион за Козметичка Сад
2, Материјал : пластични+алуминиумски капа
3, Капацитет : 10ml 10cc 1/3oz
4, Користете : козметички пакување, етерично масло од пакување, тонери ,течни сад итн.60 /многу
24 парчиња / многу
Бесплатен превозот - 8 ML Висок квалитет refillable шише парфем,parfum atomizer, мирис и пакување, US$ 288.com/store/318700/search?origin=y&Search Text=10ml+парфем+шише
За превозот :
Парцела ќе биде предаден во рок од 3 дена откако ќе се исплати, ние брод потврдените адреса на aliexpress, па ве молиме да бидете сигурни дека вашите примени ДОДАДЕТЕ сите се точни.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
10ML
Број На Модел На:
PS428B
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
Запечатување Тип:
Алуминиум капа
Капацитет:
10ml,10cc,1/3 ОЗ
Материјал:
домашно милениче
Дијаметар:
23mm
Висина на шише:
51mm
Вратот големина:
18mm
Вкупна Висина:
52mm
боја:
килибар браун
Боја на Капа:
Злато Sliver

Подобро ви се допаѓа

1 Пар Силикони Навлажнувачки Гел Пета Чорапи Чевли Пета Заштитник Разбиена Ублажување На Леснотија Пет

50 G 50МЛ Транспарентен Тело, Со Црни, Бели Транспарентен Капак ВисокоОдделение Козметика Примерок Пакува

100 G 100 ML Бела Мраз Крем Jar, Со Црно Бела Транспарентна Капа Козметички Крем Пакување, Пластичен Сад,Беспла

4ml чисто Стакло Парфем се Тркалаат На Шише со Метална КапаДетали за производот : 1 Материјал : Стакло Шише

Спецификација : 1 Име : 30ml Кобалт зелен плоштад dropper шише,30cc плоштадот стакло dropper шише 2 Капацитет : 30ml,30cc,1o

Нови 2000 X 10ml Зелена Празен се Тркалаат на Етерични Масла Парфем Мирис Стаклено Шише1,Капацитет : 10ml2,Боја :

Боја : ЈасноСе користи за етерични масла, мирисни, сакаат шише,ароматерапијата масло, serm, течни медицина,

1, Точка : парфем примерок шишенцето, парфем шише, стакло шишенцето, стаклено шише 2ml, тест шише 2ml2, Матери

Руски пријатели ве молиме да обрнете внимание : 1 да се обезбеди целосна име.2 Пакет треба долго време, то

Добредојдовте на нашата продавница!Сите предмети се со добар квалитет и најдобра цена.ако имате било ка

10 ML 30pcs / многу Празни DIY Маскара Цевка, Пластична Црно Око Крем Пакување Сад, Врвот Одделение Празни 10ml Ма

Предмет : трговија на Големо 20ml кои Сакаат Стаклено Шише со капа 20cc Стаклени Ампули Екранот Шише Висок к

Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.Един такт ме за попуст ако ви тр

на празникот На патувањеОд суштинско значење за мажите и жените.Точка Име : крем шишеБоја : како се покаж

Опис На Производот : 50мл 100ml 150ml 200ml Зелените пластични Парфем Спреј празна шише трговија на Големо и мало

Scroll