Новак
Osmrk халоген магла светилка за TOYOTA YARIS СЕДАН/BELTA 2006~НА, за ТОЈОТА VIOS 2007~со прекинувач

Osmrk халоген магла светилка за TOYOTA YARIS СЕДАН/BELTA 2006~НА, за ТОЈОТА VIOS 2007~со прекинувач

Достапност: Залиха
DEN 3283.00
DEN 3456.00


Опис на производот како што е подолу, Крушка : H11-12 V 55 W Магла Светилка за TOYOTA YARIS СЕДАН/BELTA 2006~НА ТОЈОТА VIOS 2007~ЗА Брзо и лесно монтирање, без било какви измени кои Кварц халоген светилки обезбедуваат одлично осветлување Не-корозивен домување и високо влијание леќа Високи перформанси за anto редизајн фанови 12 месеци гаранција Еден групи, вклучувајќи : *2 парчиња магла *2 парчиња рамка *1 сет кабли *1 парче switch *торба на завртка Еден содржи вклучувајќи : 6 Парови по картон Надвор картон е 50*32.5*42 CM Инсталирате Совети : 1 : Инсталација е јасна, се држи на гром или на директно 2 : Инсталација бара да се извади завртки, специјални алатки не се потребни 3 : Инсталација бара некои заеднички алатки,но инсталацијата не е само гром на директно 4 : Инсталација бара некое знаење за делови за автомобили, жица конекција или мотор 5 : Со цел да се инсталира право и работи правилно, професионална инсталација е потребно

Параметрите на стоката

Бренд Име:
smRKE
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Автомобил модел:
за TOYOTA YARIS СЕДАН/BELTA 2006~НА, за ТОЈОТА VIOS 2007~НА
Извор На Светлина:
халоген
Напон:
12
Тип На Објект:
Светла За Магла

Подобро ви се допаѓа

1.5 м боја далечински управувач Led антена Светлината LED Безбедност Знаме LED светло Антена Осветлени бојаК

Опис на производот како што е подолу, Крушка : H1112 V 55 W Магла светилка за Фокус Купе 2008~ЗА Брзо и лесно монт

Tcart 2 парчиња 8w Бели+Жолта Флексибилни Светла Дење Светилка во Дресот на кристал Ангел Око светилки drl Де

Продавачот ВетувањеE ASY ПРЕВОЗОТ Обично, хонг конг ПОСТ Воздух Пошта е претпочитаат превозот начин, зато

Ние ќе испрати предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.Ве молиме оставете позитив

KUNFINE Пар На Автомобил Опашка Светлина Собранието За ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ 6 2008 2009 2010 2011 2012 2013 LED Кочница Светлин

Еден компјутери 5.75 Инчен 5.75 Мотоцикл HiLo Зрак LED Светлата за магла ореол за Харли Дејвидсон Карактеристи

Со цел да се контролира магла светилка,ќе мора да ги купуваат нашите универзална магла светлина прекину

започнетекрајоткога ќе изберете "бесплатен превозот ", ние испрати без следење на број за мали наредби(н

Гаранција Ние обезбедуваме 1 година гаранција.2,Обично ЕМС изразат испорака трае 510 работни дена зависни

Испорака Детали 1 : ве Молиме потврдете ја вашата АДРЕСА и ТЕЛЕФОНСКИ БРОЈ се carefull откако ќе се направи н

Ви благодариме! Опис : 100% Сосема нов никогаш не се користат или се инсталирани .Ако сакате да користите б

На Резервни Замена светла за Магла употреба 100 W висока осветленост халоген светилки , не и на другите ни

Бидејќи некои автомобили имаат патен компјутер и протокол,на пример : Европскиот и Американскиот модел

ee Mrke Леќа Магла Светилка, светилки drl Магла Светлина, LED Магла Светлина, LED светилки drl, LED Дневни Работи Св

Или не, ве молам, точно пред исплата Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како екако е можно, с

Опис На Производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте г

Производ детални сликиОпис На Производот : 1.Стил : .Дење Работи Светлина.2.Пакет се Вклучени : Еден пар за

Scroll