Новак
За 1992-1995 ХОНДА ПРЕЛУДИУМ Кислород Сензор Ламбда Сензор 36531-P72-A02 GL-24011 234-4011

За 1992-1995 ХОНДА ПРЕЛУДИУМ Кислород Сензор Ламбда Сензор 36531-P72-A02 GL-24011 234-4011

Достапност: Залиха
DEN 1037.00
DEN 1440.00

После ова 30 дневен период на сите продажни се конечни. Ако сме известени во рок од 30 дена, ние ќе го прифати враќа и да се обезбеди наплата или размена за секој објект кој не е како што е опишано во листата или не работат правилно. ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ Купувачи имаат 30 дена од датумот на купување на секој елемент да не известите за било каква загриженост. Купувачот ќе биде одговорен за трошоците се вклучени во се врати превозот на објектот. Купувачот ќе биде одговорен за трошоците се вклучени во се врати превозот на објектот.
** **
Дел # : 234-4011
ПРИМЕНА : АКУРА ИНТЕГРА (1994 - 2001) АКУРА ЕНЕРГИЈА (1992 - 1994) ХОНДА ГРАЃАНСКИ (1999 - 2000) ХОНДА ГРАЃАНСКИ DEL SOL (1994 - 1997 ГОДИНА) ХОНДА CR-V (1997 - 2001) ХОНДА ПРЕЛУДИУМ (1992 - 1995)
Ве молиме погледнете го каталогот за деталите на апликацијата.
ГАРАНЦИЈА
Гаранција Времетраење : 1 години
Гаранција Тип : Замена Гаранција
. После ова 30 дневен период на сите продажни се конечни. Ако сме известени во рок од 30 дена, ние ќе го прифати враќа и да се обезбеди наплата или размена за секој објект кој не е како што е опишано во листата или не работат правилно. Се чувствуваат слободни да не контактирате со било какви прашања. 15% restocking такса може да се примени.
ЗА ДЕЛ
За дополнителни информации за производот ве молиме да се однесуваат на предмети спецификите или контактирајте со нас. Сега, ние сме возбудени да се донесе што исто ниво на услуга директно до вас преку Aliexpress . 15% restocking такса може да се примени.
Се врати превозот платени од страна на : Купувачот
Објектот мора да се врати во рок : 30 Дена
Враќање ќе бидат дадени како : враќање на Пари или размена (купувачот избор)
Купувачите имаат 30 дена од датумот на купување на секој елемент да не известите за било каква загриженост. ЗА ПРОДАВАЧОТ
Основана во 2001 година,Gang LE Авто Делови имаат тивко се снабдува професионални механика со висок qualiy авто делови од најдобрите брендови во индустријата.

Параметрите на стоката

Хонда Модел:
Прелудиум
Земја/Регион на Производство:
Јапонија
Поставување на Возило:
ПРЕД
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Осветленост Дел Број:
36531-PK2-J01, 36531-PV1-A02,234-4011
Другиот Дел Број:
36531-P72-A02, 36531-P72-J01, 36531-P73-G01, 36531-P75-A01
Производителот Дел Број:
36531-P2T-003, GL-24011,36531-P3F-A01, 36531-P54-003, 36531-P72-A01
Специјални Функции:
Возводно
Најава-Година:
1992 година
Бренд Име:
GANGLE

Подобро ви се допаѓа

ЗА ПРОДАВАЧОТОснована во 2001 година,Gang LE Авто Делови имаат тивко се снабдува професионални механика со в

После ова 30 дневен период на сите продажни се конечни.ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ Купувачи имаат 30 дена од датум

РУНДА НА ДЕЛЗа дополнителни информации за производот ве молиме да се однесуваат на предмети спецификит

Сега, ние сме возбудени да се донесе што исто ниво на услуга директно до вас преку Alibaba.ГАРАНЦИЈАГаранци

Се чувствуваат слободни да не контактирате со било какви прашања ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ Купувачи имаат 30 д

После ова 30 дневен период на сите продажни се конечни ЗА ПРОДАВАЧОТОснована во 2001 година,Gang LE Авто Делов

** **Наместо Дел # : DOX1177 0 K2 AB18861ПРИМЕНА : ЗА ДЕЛЗа дополнителни информации за производот ве молиме да се одн

После ова 30 дневен период на сите продажни се конечни После ова 30 дневен период на сите продажни се коне

ЗА ДЕЛЗа дополнителни информации за производот ве молиме да се однесуваат на предмети спецификите или

ГАРАНЦИЈАГаранција Времетраење : 1 годиниГаранција Тип : Замена Гаранција на нашата online клиенти сите го

После ова 30 дневен период на сите продажни се конечни.Се врати превозот платени од страна на : Купувачот

ЗА ДЕЛЗа дополнителни poduct информации ве молиме погледнете на предмети спецификите или контактирајте с

на нашата online клиенти сите големи името брендови на авто делови по најниски цени со брзи, точни испорака

После ова 30 дневен период на сите продажни се конечни Ако сме известени во рок од 30 дена, ние ќе го прифат

ЗА ДЕЛЗа дополнителни информации за производот ве молиме да се однесуваат на предмети спецификите или

15% restocking такса може да се примени.Се врати превозот платени од страна на : КупувачотОбјектот мора да се в

ЗА ПРОДАВАЧОТОснована во 2001 година,Gang LE Авто Делови имаат тивко се снабдува професионални механика со в

Ако објектот треба да се разменуваат, предмети мора да се врати во рок од 7 дена од денот на овластени зар

За повеќе информации, производ & најновиот каталог на, ве молиме слободно да ја посетите нашата нашата в

** **Дел # : GL14021 2349021,8946741030ПРИМЕНА : LEXES300 (2000 2001) ТОЈОТА АВАЛОН (2000 2004) TOYOTA CAMRY 2001 ТОЈОТА СИЕНА (2001 2003) ТОЈОТА SO

ЗА ДЕЛЗа дополнителни информации за производот ве молиме да се однесуваат на предмети спецификите или

Се чувствуваат слободни да не контактирате со било какви прашања После ова 30 дневен период на сите прод

ЗА ДЕЛЗа дополнителни информации за производот ве молиме да се однесуваат на предмети спецификите или

15% restocking такса може да се примени на нашата online клиенти сите големи името брендови на авто делови по најн

За повеќе информации, производ & најновиот каталог на, ве молиме слободно да ја посетите нашата нашата в

После ова 30 дневен период на сите продажни се конечни 15% restocking такса може да се примени. ОСВЕТЛЕНОСТ БРОЈ

Купувачот ќе биде одговорен за трошоците се вклучени во се врати превозот на објектот на нашата online кли

Scroll