Новак
Нови 60W F900 Audio out функција Стерео Засилувач Bluetooth 4.0 Приемник Надгради

Нови 60W F900 Audio out функција Стерео Засилувач Bluetooth 4.0 Приемник Надгради

Достапност: Залиха
DEN 1048.00
DEN 1103.52

Надгради се Користи TPA3100 засилувач чип, две TPA3100 направи 30 Wx2 Bluetooth 2.0 стерео засилувач
1. Outpower : 2.0(L/R) x30 W & 105m W x 2 за Аудио излез
2. Изградена во recharger батеријата
3. Помошен во(3.5 mm џек) / Audio out функција
4. Вол. прилагодливи knob
5. Спарените Bluetooth име : F900 Музика Игра
6. Производ димензија : 78(L) x 70(W) x 38(H) mm & 154g
7 : Bluetooth растојание :
Пакет :
1 x Bluethooth засилувач , боја ќе испрати ЦРВЕНА боја како стандардно , ако не ме остави порака
1 x 12 V 4А-напојување
1 x AV кабел
1x Линија во кабел

Параметрите на стоката

Бренд Име:
dower мене
Тип:
Дома Засилувач
Вградената Батерија:
No
Број На Модел На:
F900
Излез Тип На:
USB
Се Препорачува Слушалки Максимална Отпорност:
Тип На Текст:
USB

Подобро ви се допаѓа

Така, сликата не е договорен .Ќе имаат мини цевка засилувач и вие треба да го користите за вашиот HIFI слуш

Соодветен приклучок за Слушалки Отпорност : 16 600 ohms4 Поради даноци проблем, купувачот одбие да го прими с

Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата email и ние ќе ви одговори ш

КАРАКТЕРИСТИКИ : Оперативен Напон : ±2 V~±18 VВисока Излезна Струја : IO=70m AУби го Оценувате : 3 V / µs typСе здоби

Излезниот напон замав е 3 V ФИРМИ.1 d B) Топологија која како рбет: OP+BUF,прецизност виртуелна земјата реф

Можеме да го прифатиме T / T ,Зачувам и Western Union и Пари со Цел,на најдобар начин е директно онлајн плаќање,мо

Совети : поставување на добивка кога најдобри исклучете го моќ, и обемот на исклучување на минимумПакет

Headphone засилувач користи најмногу highend hifi стерео TI одлична TPA6120 засилување IC, ниска дисторзија и нејзинат

Екран : 0 XD05 поддржува USB PC аудио декодирање на функцијата, ја прифати до 32 BIT / 384 KHZ PCM сигнал, до 256 DSD сигна

Производ воведВРВОТ DX7s е целосно избалансиран DAC & слушалки засилувач со USB, Коаксијален, Оптички, АЕС те

NX4 DSD Прирачник и Возач : https : / / www.dropbox.com / s / 91bvr3w160x6nfe / NX4%20 DSD%20 Manual%20and%20 Driver.zip?dl=0

Спецификации : Излезна моќ : > = 1100m W (32 Ohm) Адаптер приклучок за Слушалки Отпорност : 18600 ohm Вкупно хармоничн

За Леман : Леман (Леман) од Германија, е специјално дизајниран фоно засилувач и приклучок за слушалки зас

Поддршка на Андроид телефони OTG, USB компјутер декодирање, донесе ББ компанија 's врвот декодер чип PCM5102, по

Најновите Врвот NX4 DSD XMOSXU208 чип DAC ES9038 Q2 M чип Преносни USB DAC DSD Декодер ЗасилувачСпецификацијаDSD : PCM768,DSD512DSD

Summary : Оваа верзија на DIY сектор Меѓународни Талент "Дизајниран од страна на Кевин Gilmore" Дизајн, Е најблиск

Scroll