Новак
Жаклин за Додатоци Комплет за Gopro херој 6 за да одат про херој hd 5 4 3+ за SJCAM SJ4000 за EKEN за SOOCOO

Жаклин за Додатоци Комплет за Gopro херој 6 за да одат про херој hd 5 4 3+ за SJCAM SJ4000 за EKEN за SOOCOO

Достапност: Залиха
DEN 1459.00
DEN 1823.52

Сите плаќања мора да биде платен. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.Ние обично се испраќаат надвор на објекти на следниот работен ден по уплата е потврдена (Саб. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни e-mail веднаш. & Сонцето.
Пакет се Вклучени : (не се вклучени камерата)
1 x Градите Ремен за околу Рака
1 x Главата Појас за Рака
1 x Продолжи Справи со Monopod
1 x Вшмукување Чаша Планината Носителот
1 x Лебди се Справи со Притисокот
1 x Велосипед Handlebar Носителот
1 x 360 степени Торба Клип
1 x J-кука
2 x Tripod планината адаптер
2 x долго завртки
1. Сите аукција предмети мора да бидат платени во целост (вклучувајќи го и превозот такса за ракување). Прифаќаме само за плаќање преку paypal. да се исклучат.Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за Aliexpress
4. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.

Параметрите на стоката

Тип:
Акција Камера Додатоци Колекции
Компатибилен Акција Камера Бренд:
SOOCOO,GoPro,Garmin,EKEN,Sjcam
Број На Модел На:
Бренд Нови
Материјал:
ABS
Бренд Име:
Жаклин

Подобро ви се допаѓа

Функција 1 100% сосема нов и висок квалитет.2 Специјално дизајнирани за Gopro херој 4.3 Направени од високо ква

2.0 инчен Колор TFT LCD Дисплеј во боја : 262 K ЗА GOPRO ХЕРОЈ 3 Прикажување и преглед Точка на Теренот (W H) : 0.18 0.1 8М

Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас време на испорака : 1 За вашето задово

4 Сите на нашите предмети се бесплатен превозот, така што тие обично ќе биде испорачуван Сингапур пост п

На овој линк заградата е идеален за Go Pro апликации и е дизајниран да работи со нивниот случај.Компатибил

Ние само брод да се потврди цел адреси Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА

Сите аукција предмети мора да бидат платени во целост (вклучувајќи го и превозот такса за ракување)...

Функција1.Бренд 100% НОВ и висок квалитет 2.Може безбедно ги приложите вашите видео видео камера 3.Можете д

Додаток само, Камера не се вклучени 2.Големина Приближно : 52mm 3 Повратни информации : Вашето задоволство и

Додатоци доаѓаат со 3месечен гарантен Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса...

Камерата tripod Moun прстен за canon EF 70200mm f / 4 L IS Леќа Бесплатен Превозот

5 Обично shippment ќе трае околу 30~40 дена.Удобно да се задржи вашата камера, месеци и додатоци заедно сите на е

За Go Pro Херој Спорт Акција Камера Лебди Рака Зафат Подводни Спорт Мини DV Лебди Носителот Справи со Стенд

Совршено одговара со вашиот Go Pro леќи, без нарушување и vignetting;Заштита на вашата камера е објектив од праш

Додатоци доаѓаат со 3месечен гарантен НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРА

За производот1 Флексибилни лепило планината се состои од четири мека клапи, кој обезбедува сигурна врск

Ве молиме прочитајте производи опис внимателно, тоа е многу важно за вас да купите ! Топло прашува : Со це

Сите делови на Анти Лизга Drawstring сите компатибилни.монтирани на главата да се користат , исто така, може д

Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно Ако имате било незадоволств

Одговара за сите Go Pro камери тукаast Превозот : Пекинг Пост , руските Специјални ,DHLДМ ,Англија пост Бесплат

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Вашата цел адресата МОРА да ОДГО

Карактеристики На Производот : Висок стандард за квалитет долго завртка со капа.Се поврзете директно со

На артикулирани еластична е компатибилен со Go Pro Херој 4 3+ 3 2 1 на сите мерења.Рака во дише материјали што

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците

Ако одлучите замена,ние ќе испрати нов производ за вас.5 mm (1 / 8") 4пол злато приклучокДОДАТОЦИ ОПРЕМЕНИ : lap

ОЕМ се Добредојдени! ние може да се печати на клиентот уметнички дела и логото Воопшто Компатибилен со So

Scroll