Новак
Wox 16A,1500mAh,Li-ion,WX156,WX166,WA3848,WA3527,WOX-LI-16,WX152

Wox 16A,1500mAh,Li-ion,WX156,WX166,WA3848,WA3527,WOX-LI-16,WX152

Достапност: Залиха
DEN 1531.20


Wox 16 A
Одговара Wox Алатки :
WOX-LI-16, WX152
Заменете Wox оригинална батерија :
WX156,WX166,WA3848,WA3527
Valtage : 16 V
Клетка : Li-ion
Капацитет : 1.5 Ах

Параметрите на стоката

Напон:
16V
Тежина:
400g
Големина:
111*75.3*40.6
Број На Модел На:
wox 16A
Бренд Име:
C&P
Номиналниот Капацитет:
1500mAh
Тип:
Li-Ion
Примена:
моќ алатка

Подобро ви се допаѓа

Мак 18 BОдговара Мак Алатки : BDF453 SHE,BDF454 Z,BHP452,BML184,BML185,BST221 Z,BTDW251 Z,ML185,TD140 D,TW251 D,BCS550,BCS550,BCS550 Z,BDA350,BDA350,BDA350 Z,BDF451,BDF45

ве молиме одвојте време да контактирате со нас па можеме да учиме од вас за начините за подобрување на н

Makita 18 VAОдговара Makita Алатки : 4334 D,4334 DWA,4334 DWAE,4334 DWD,4334 DWDE,5026 DA,5026 DB,5026 DWA,5026 DWB,5026 DWD,5026 DWFE,5036 DA,5036 DB,5036 DWA,5036 DWB,5036 DW

1 Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов 2 Ние нудиме 1 година гаранци

Опис На ПроизводотНад големина на : 112 * 70 * 56 мм тежина : 0.9 КГНад големина на : 167 * 70 * 37 мм тежина : 0.9 КГ Техн

ништо не е поважно од безбедност, без разлика каков тип на батерија која треба да се погледне во нив вним

Ако објектот е неисправна, вие само треба контактирајте со нас прв,потоа се плаќа враќањето пакет прево

Б&Г 12 VCОдговара Б&Г Алатки : BDCDMT112,EGBL108,EGBL108 KB,GKC108,HPL106,HPL10 IM,HPL10 RS,LDX112,LDX112 C,PSL12Заменете Б&Г оригинална батериј

36 V 500 W 18650 литиум батерија 36 V 8 AH Електричен велосипед батеријата со ПВЦ случај за електрична велосипед, 4

еве некои од препораките во литиум батерија на полнење и употреба : 1, користејќи докажани посветен лити

Политика На Враќање 30 ДенаПродавница знаејќи дека вашата цел е поддржан од 100% Пари Гаранција за враќањ

Ограничена гаранција на неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и / или лошо по приемот

Б&Г 12 VBОдговара Б&Г Алатки : BD12 PSK BDBN1202 BDG1200 K BDGL12 K BDID1202 CD1200 SK CD12 SFK CDC1200 K CDC120 AK CDC120 ASB CP122 K CP122 KB CP12 K CP12 KB HP122 K HP122

Б&Г 36 AОдговара Б&Г Алатки : LST136,LST420,LST220,LST400,LST300,MTC220,MST1024,MST2118,CST1200,CST800,NST1118Заменете Б&Г origial батеријата : LBX36,LB

AEG12 VОдговара AEG Алатки : BS12 C,BS12 C2,BSS12 CЗаменете AEG оригинална батерија : L1215,L1215 P,L1215 R ПроНапон : 12 VКлетка : Liio

PTC 20 AОдговара PTC Алатки : PCC685 L,PCC685 LP,PCC680 L,PCC681 L,PCC682 L,PCC600,PCC640,PCC690 L,PCC601,PCC670Заменете PTC оригинална батерија : п

1 Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов 2 Ние нудиме 1 година гаранци

1 Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов 2 Ние нудиме 1 година гаранци

6 VНоминалниот капацитет : 4400m AhСтандард испуштање струја : 0 Забрането испуштање, еден батеријата напон н

Батеријата пакет параметри Оценет напон : 7.4 V Номинална капацитет : 5200mah Полнење напон : DC 8.4 V Максимално

1 Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов 2 Ние нудиме 1 година гаранци

Функција1 Тоа е погоден за 6 S 24 V литиум батерија.2 Со функциите за заштита од напон, струја и температура

AEG 9.6 VОдговара AEG Алатки : ЈСВ 9.6,ЈСВ 9.6 Т,Best9.6 X,Best9.6 Super,BS2 E9.6 T,PCS6 TЗаменете AEG оригинална батерија : B9.6,BX9.6,BXS9.6,

Makita 9.6 VSОдговара Makita Алатки : 4093 D, 4093 DW, 4190 D, 4190 DB, 4190 DW, 4190 DWD, 4300 D, 4300 DW, 4390 D, 4390 DW, 5090 D, 5090 DW, 6012 HD, 6012 HDL, 6012 HDW, 6092

ла & uacute; ltima expedici & oacute; n parágrafo Inglês & eacute; s liitokala etiquetas де marca.24 v 10ah bater & iacute; uma де iones де litio де 24 v 10ah 10000 mah 15 A BMS

BOS 14.4 НА ОСОБИНИ И АПЛИКАЦИИ : Одговара Bos Алатки : 13614 136142 G 15614 1661 1661 K 22614 23614 32614 326142 G 33614 336142 G 3454 345401 3454 SB 34614

Scroll