Новак
105W Цевка Засилувач Моќ трансформатор 230VX2 6.3VX1 5VX1 3.15VX2 Силикон Челик Листови Кислород-free) Бакарна Жица HIFI Аудио DIY

105W Цевка Засилувач Моќ трансформатор 230VX2 6.3VX1 5VX1 3.15VX2 Силикон Челик Листови Кислород-free) Бакарна Жица HIFI Аудио

Достапност: Залиха
DEN 1579.20

Ако тоа е квалитетот проблем, купувачот може да поднесе тврдат рамките 7days по добивањето на објектот, купувачот мора да обезбеди на фотографии , видео и други докази за да продавачот за да се идентификуваат. Купувачите ги сноси сите одговорности за сите дополнителни трошоци настанати (ако ги има). Излези :
а) 230 V AC-0-230 V / 150ma
б) AC 5 V /2. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress. Висок квалитет дебел најлон рамка и висок квалитет на annealed силикон челик. Една година Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ефикасно изолирани електромагнетни пречки со железо боја школка. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Во светот Превозот (Освен некои земји). Ние само брод да се потврди цел адреси.15 VX2 Силикон Челик Листови Кислород-free) Бакарна Жица 110 V/220 V (Модел Бр : WHFT-PT105 W)
Тоа е направен од силикон челик листови, чист кислород-free) бакарна жица внимателно. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Погоден за цевка 6 P1,6 P3,6 P6,6 V6,6 P14 Карактеристики
1. Димензии (L * W * H) : 88mm * 73mm * 77mm
6. Моќност : 105 W
2.
Спецификации
1. Човекот-направени се оштетени, купувачи да преземе целосна одговорност. Проценето Време на Испорака : 3~7days
B. За побрзо превозот и мазна трансакција, ние ќе го промени шпедиција меѓу нив. Обоен со посебна термичка црна боја, изгледа доста луксузен, тоа е подобар избор за изработка на цевка засилувач. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона
6. Стандард за Испорака : EMS, e Parket (НИ е достапна) или на локација за подигнување на Глобалната Mail (Германија достапни само) Проценува Време на Испорака : 3~7days
В. Основни 86 X50, дебели оџакот 50
3.

Параметрите на стоката

боја:
Primary110V, Primary220V
Бренд Име:
IWISTAO
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
WHFT-PT105W
Максимална Моќност По Канал:
101-130W
Канали:
Моќ трансформатор за цевка засилувач
Основно Текст:
AC напон 220V или 110V/ 50-60Hz
Излез:
AC 230-0 - 230V/0.15 А,6.3 V/2A ,5V /2.5,3.15 V-0-3.15 V / 2A
јадро:
EI86X50
Нето тежина:
2.6 Kg
Примена:
за Цевка Засилувач
моќност:
105W

Подобро ви се допаѓа

(превозот цена е врз основа на тежина / Димензија на тежината на вашите нарачки Сите испорака се со Следе

А Т или други Увозни Даноци.Нормално, ние брод предмети од страна на хонг конг ПОСТ ВОЗДУХ препорачана П

Карактеристики : Совршен лесна со употреба на интерфејс, DSD PCM префрлете се бесплатно на дефекти...

Целосно алуминиумска легура на магнезиум род ЦПУ систем, на површината по anodic оксидација Погоден за DIY,

Опис На ПроизводотВлезен Напон : 0115 V 0115 Vизлезен напон : 0110 V220 V(Изолација)Излезна Моќност : 50 WГолемина : 80*

Листата : Комплет X1 Гумени влошки X4 Моќ штекер X1 Волумен Knob X 1 Поддршката на завртка Не се вклучуваат : не

Испорака детали 1 : Ние брод Предмети да се САД, Русија до Кина Пост EПакет; 1220 работа дена 1.Бренд нова тем

Овие трошоци се на купувачот одговорност.*Ако ви треба побрзо превозот услуга, ве молиме изберете како ш

А Т или GST себе 2 Ние топло ги цениме вашите позитивни повратни информации, и ние ќе остави позитивни повр

Ако ви треба Брз начин да брод стоки, ве Молиме изберете EMS, DHL, UPSот, Fedex, итн Ние ќе се обидеме потрудиме да

Материјал : Алуминиум .Ве молиме да се јавите на сопственикот пред донесувањето СакатеСребро , и мат црн

Тука е preamp FM155 , целата коло беше клонирани од оригиналот, тоа може да бидат заменети со засилувач FM300 A со

Испорака детали 1 : Ние брод Предмети да се САД, Русија до Кина Пост EПакет; 1220 работа дена 1 Ве молиме пров

Ако некои неочекувани проблеми се случи, ве молиме контактирајте со нас прво Посебни Правци : руските Сп

Опис На ПроизводотВлезен Напон : 0115 V 0115 Vизлезен напон : 06.3vx2(2 A) 0220240260(0.1 А)Излезна Моќност : 50 WГолемина : 80*

Листата : Комплет X1 Гумени влошки X4 Поддршка на завртка Големина : Надворешни димензии : ширина 92mm 47mm Вис

Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Ние и ветуваме на секој објект ќе ќе биде предаден, Сепак, некои пати, помалку од 0,5% од Пакетите може да б

A= 84mm B= 54mm C= 42mm D= 20mm E= 70mm F=56 G=Φ 4mm W= 74mmT1=20mm T=1mm X=42mmОпис На ПроизводотВлезен Напон : 0115 V 0115 Vизлезен напон : 020(0.5

Scroll