Новак
10PCS/МНОГУ HGTG11N120BND STGW30NC60W STW42N65M5 42N65M5 STW5NB100 W5NB100 TO247 ДА-247

10PCS/МНОГУ HGTG11N120BND STGW30NC60W STW42N65M5 42N65M5 STW5NB100 W5NB100 TO247 ДА-247

Достапност: Залиха
DEN 730.00
DEN 768.00

3, ако имате посебни барања за било на деталите на проектот, тогаш вашата цел. Испорака 1 ние можеме да брод на производите од целиот свет. 2, нашата програма ќе ја напушти назад истиот повратни информации за вас, по вашите позитивни повратни информации. Бидете сигурни дека вашата исплата сметка за достапноста на објектот пред да конкурираат. Овие трошоци ќе бидат обезбедени од страна на купувачот. На пример, како цена, ние треба да се напише на товарен лист, фактура, или како да се опишуваат стоките, и така натаму. Увозни давачки или такси 1, Увозните давачки, даноци и други трошоци настанати во вашата страна не се вклучени во цената на стоките. 4, враќање на предмети добиеме, ќе испрати назад како е можно овие промени е можно. Ви благодариме за вашето време. 3, објектот ќе биде транспортирана 3 дена по уплата. 2, Ако објектот е неисправен на денот на приемот, тој е должен во рок од седум дена од денот на приемот на нови размена (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети кога состојба во државата повторно да се продава).Гаранција 1 година гаранција.- Ние нудиме бесплатна поправка служба во рок од една година од датумот на купување. Ако навистина имаат тешкотии плаќања, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви помогнат да се реши овој проблем. За прв 1 месец, ние ќе плати еден начин на испорака (од нас до вашата локација); По 1 месец подоцна, купувачот треба да се платат трошоците за превозот во два начини. 5, можете да ги пратите на локацијата на веб-страницата на производот, откако тие се испраќаат надвор.- Ве молиме потврдете го детални информации за достава на фактурата. Ви благодариме за вашата поддршка и посакуваме да имате пријатен ден!.- Ве молиме бидете сигурни дека ќе се понуди за проектот кога вашиот испорака, адреса и контакт телефонски број е точен.

Параметрите на стоката

боја:
HGTG11N120BND TO247, STGW30NC60W TO247, STW42N65M5 TO247, STW5NB100 TO247
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Компатибилен:
Конзола За Игри

Подобро ви се допаѓа

Напон : AC 111 220 VМаксимална Моќност : 10000 W (поврзани resistive оптоварување)Регулација на напон : AC 0 V за Текстна

Бруто Тежина (kg) 0.0700Дел Број(Цел Број) 1604 LCDКонекција Pin ЗаглавиеDisplay Format 16x4 КарактерСончева Светлина Не М

Гест Сензор Модул I2 C и GY9960 LLC APDS9960 Збег за Arduino НОВИ GY9960 LLC APDS9960 RGB и Гест Сензор Модул I2 C Збег за Arduino Опис :

Ве молиме бидете сигурни дека ќе се понуди за проектот кога вашиот испорака, адреса и контакт телефонск

Ние ќе дава сугестии во рок од 24 часа откако ќе испрати порака до нас 1 година гаранција.• Ниски трошоци

2, DHL, FEDEX, ТНТ, UPSот, EMS, Кина, Хонг Конг Ви благодариме за вашата поддршка и посакуваме да имате пријатен де

DEN 724.00
762.24

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нивдобредојдовте на следната посета...

L4981 L4981 AD SOP20 L4981 A нови моќта за управување со чип печ

Мојот пакет се уште не пристигнале ?Бидете сигурни дека ќе го прочитате превозот детали за да се утврди

ИЛИ, можете да изберете да имате замена Нашата цел е задоволството на клиентите!7 Ние само брод да се пот

com / store / group / Powersupply / 110868_211635685.Источна Европа може да потрае и до 1630 работни дена M70 A VGA LVDS LCD Контролер Одб

6 инчен ,24inch ,итн .Опис На ПроизводотLVDS LCD Панел кабел за DN2800 MT / D2700 MT / DH61 AG МиниITX плочаОвој кабел е дизајн

Бренд нови оригинални поставување на вистински член LM2597 M5.0 2597 M5.0 sop8 switch стабилизатор на напон

Имаме инженери тест за квалитет за вас .Ние сме професионални за Mosfets , Transistors , Диоди и Optocouplers .Ако ви треб

Scroll