Новак
38x38x30mm Црна Елоксирани Мини Ладење Алуминиум Кулер Northbridge Heatsink

38x38x30mm Црна Елоксирани Мини Ладење Алуминиум Кулер Northbridge Heatsink

Достапност: Залиха
DEN 210.72


38x38x30mm Црна Елоксирани Мини Ладење Алуминиум Кулер
Northbridge Heatsink
Сосема нов и висок квалитет, лесно да се инсталира и доста convinent за да го залепите на некои мини IC.
Спецификација :
Материјал : Алуминиум&Топлина Проводници Лента
Големина : 38mm*38mm*30мм
Тежина : 33g/еез
Количина : 1pcs
Внимание : Овој производ е проводен метал, ве молиме да не контактирате на околните IC.
Alipay ЗАЧУВАМ прифати. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ. Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по место цел.
Добредојдени се сите пораки во секое време и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа .можете да не контактирате преку е-маил,Ali Express е центарот за пораки или Trade Manager.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
gdstime
Број На Модел На:
Northbridge 38x38x30mm-1P
Примена:
Компјутер Случај
Линии:
Никој
is_customized:
Yes
боја:
Црна
Место на Потекло:
Guangdong,Кина
Должина:
38mm
Ширина:
38mm
Висина:
30мм
Heatsink тип:
Northbridge
Тежина:
33g/pcs
Материјал:
Алуминиум
Бучава:
ниско ниво на бучава

Подобро ви се допаѓа

SUNONБрој на модел : GB1207 PTV2А, 13 Сите производи гаранција 2 месеци Ако ви треба било каков производ, може да о

Европските земји го користат DHL express Иако тоа се користи Така, немојте ДА БРОД НА ТАА АДРЕСА.(Стандард Пре

Карактеристики : Зголемување на брзината за да се намали компјутерски дел температура кога компјутерск

Превозот Логистика : Кина Пост,хонг конг Пост,Singpost,DHL,Fedex,ТНТ,итн Испорача време : Обично 1535 дена ,тоа ќе би

Нови Оригинални 6cm CS01 C 6023 12 V 200m A 3wire вентилаторот за Ладење PLCXU1050 C

TKS за вашата поддршка! Грешки ретко се случи Ако не е , ве молиме контактирајте со нас одеднаш пред да зам

GDT 9225 92x92x25mm DC Фан USB Конектор 5 VПараметри : Димензии : 92x92x25mmИмајќи Тип : РакавКонектор : USB конекторНоминал

Gdstime 5 V 92x92x25mm Brushless DC USB ВентилаторПараметри : Димензии : 92x92x25mmКонектор : USBНоминална Напон : DC 5 VНоминална

dustproof Скара Нето За 8 CM 80 MM ВентилаториПараметри : Димензии : 80mmМатеријал : пластикаЦел : користете за 80mm ф

МОДЕЛ : 5 E380 BВЕНТИЛАТОР ДИМЕНЗИИ : 170*150*55ММНапон : 380 V (50 / 60 HZ)моќност : 46 / 44 WРотирачка брзина : 2750 / 3100 RPMИмај

Производ модел : 06025 SS24 KALИзглед, големина : 60 x 60 x 25ммЦентар дупка растојание : 50 X50 MMБрзина референца : 4000 +

Добредојдени се сите пораки во секое време и радосно да одговори на секоја порака која ќе добиеме,обичн

Gdstime 30x30x7mm 5 V DC Вентилаторот за ЛадењеПараметри : Димензии : 30x30x7mm Конектор : Dupont 2 P Оценет Напон : DC 5 V Номин

Gdstime DC 12 V 60x60x15mm Топката Имајќи Фан Голема БрзинаОпис На Производот : Параметри : Димензии : 60x60x15mmКонектор

Нови Оригинал, за MSI GTX980 / 980 Ti графичка картичка кулер фан со топлина мијалник

МОДЕЛ : 4 E115 BНапон : 115 Vмоќност : 24 / 22 WРотирачка брзина : 2650 / 3000 RPMВоздушниот волумен : 70 / 78 CFMФАН ГОЛЕМИНА : 1

Модел : PF80252 V1000 c A99Големина на : 80 * 80 * 25 ммПараметри : 12 каде v0 314 а 4.1 W 60 CFM 4800 ВРТЕЖИ во минута

Ако сте купиле погрешна точка pls контактирајте со нас веднаш и ние ќе испорака друг вистинскиот ако го и

ЗаврткиТермин За Предмети 1 Превозот на јужна америка преку експрес, како што се бразил / чиле, ве молиме

Европските земји го користат DHL express Ве молиме, напишете EORI број Сите производи гаранција 2 месеци...

GDT AC напон 220 V 12 W 0.1 Крстпроток на Крстот Проток на ВентилаторПараметри : Модел : HL30190Изолација класа : Б ни

Scroll