Новак
Системи за видео надзор Низа IR илуминатор инфрацрвена ламба 6pcs Низа IR Led Отворено Водоотпорен Ноќ Визија за видео надзор Камера

Системи за видео надзор Низа IR илуминатор инфрацрвена ламба 6pcs Низа IR Led Отворено Водоотпорен Ноќ Визија за видео надзор

Достапност: Залиха
DEN 756.00
DEN 1007.52


6 висока моќност ПРЕДВОДЕНА илуминатор Светло за видео надзор
IR Инфраред Ноќ Визија За Надзор Камера
Користење со ноќно надзор камера
LED живот време над 10.000 часа
IR-LED бранова должина : 850nm
Подобар ефект може да се постигне со осветлување интензитет помалку од 0.001 Лукс
Просветувајќи опсег : прикажување на опсег 20-50 m (надворешен)
Авто Моќ-На Сензорот, само пак-кога околните е темно
Структура : Сите временски услови алуминиум и армирано стакло
Спецификација на производот : 6 висока моќност 42mil чипови LED
Емитуваат светлина : инфрацрвен
Монтажа заградата : u-облик заградата
Е водоотпорен : да
Е прашина за превенција : (интерни)да
Заштита одделение : IP65
Адаптер за напојување : (не се вклучени)
Фактор на моќ : > 0.95 W
Кабелот за напојување должина : 50 cm
Школка структура : структура на метален стакло
Shield украсениот алуминиум школка панел : стаклен панел
тежина : 0.38 KG
Производ големина : a : 113mm c : 84mm d : 84mm
Светлината Агол : 45degree
(Напомена : поширок агол е помало растојание)
Визуелниот опсег : 20-50 метри
Да се прилагоди на температурата : - 20 ° C до + 50 ° C

Параметрите на стоката

Бренд Име:
AZISHN
Број На Модел На:
LED ДИОДИ-6F
Напон/Тековни:
12v
Напон:
1A

Подобро ви се допаѓа

Спецификации : Тип на производ Надзор Заградата Висина 2040cm прилагодливи Инсталација Ѕид монтирање, Диг

б) Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга,твојот коментар е многу важно во нашите бизнис у

Инсталација ГрафикБ Сите капацитети носат 24 месеци замена / поправка гаранција од датумот на купување п

* Ние го прифаќаме услови за плаќање на Зачувам, и други популарни термини.

DC+RJ45 видео надзор IP Мрежа на Модулот на Камерата за Видео Моќ Кабел Со Терминали за друг Крај во Врска со

Опис : Излез 12 V DC 3000m AВлез : 100240 V AC 50 / 60 HzМожете да изберете тип како сакате (ние ќе ја испрати на соодветен

Карактеристики : 1.Материјал : Алуминиум2.IP66 Делница Кутија3.Уредни & Интегриран дизајнСпецификации : Мод

100 V240 V 12 V 8.5 8 Порта видео надзор Камера AC Адаптер за Напојување Кутија За видео надзор Безбедносна Камер

Време на испорака : Преку Експрес : Генерално 310 работни дена Испорака : 1 Ние не гарантира испорака време

Универзална Камера Заградата ти дава многу на флексибилност за креативни внатрешна и надворешна плани

Опис : Излез 12 V DC 3000m AВлез : 100240 V AC 50 / 60 HzМожете да изберете тип како сакате (ние ќе ја испрати на соодветен

Карактеристики : 1, Општа Заштита : Индивидуални PTC(Позитивни Температура Коефициент) Осигурувачот и LED и

Како за управување со префрлување решение, тоа исто така обезбедува флексибилни управување и prioritizesпог

Спецификации : Тип на производ Надзор Заградата Висина 18cm Инсталација Ѕид монтирање, Дигалки Главен мат

AC Влезен Напон : AC 100 240 AC ( 50 HZ 60 HZ ) Излезниот Напон (V) / Струја (A) : 12 V 2 A Излезна Моќност(Вати) : 24 W Боја : бе

"Секој спор / Директни негативни повратни информации" пред да контакт значи "Купувачот лошо" !! И не се до

Јас ќе се обидам да понуди најдобра цена за вашиот препродава бизнис! Ве молиме да се чувствуваат слобод

Опис На ПроизводотОпис : 100% Сосема Нов.Го намалува reload циклус на време, мало пресврт привлекува списание

Scroll