Новак
14V Нови Алтернатор Напонски Регулатор F0DU-10316-АА GR801 GR798 За Форд За Алтернатор ОЕМ F02Z10346C F07U10300AC F09F10300AA

14V Нови Алтернатор Напонски Регулатор F0DU-10316-АА GR801 GR798 За Форд За Алтернатор ОЕМ F02Z10346C F07U10300AC F09F10300AA

Достапност: Залиха
DEN 1200.00


Регулатор на напон ОЕМ Број На Ford : F5 DU-10316-АА, F0 DU-10316-АА, 1 GR-80, E9 DF-10316-АА, F0 DZ-10316-А ,Motorcraft : GR-801, GR-798
ЗА АЛТЕРНАТОР ОЕМ Број НА FORD : 3 G СЕРИЈА, 1160931-FD, F02 Z-10346-c, F07 U-10300-AC, F09 F-10300-АА, F0 CF-10300-AA.
ПРИМЕНА : ЗА ФОРД : Придружба, Истражувач, Бик, Темпото, Continental, Thunderbird, Sable, Топаз, Меркур Cougar, Трагач, Lin Градскиот Автомобил, F 1000, Ranger,F350
Висок квалитет и најдобра цена. Пакување : неутрален кутија. Гаранција време : 360days.

Параметрите на стоката

Осветленост Дел Број:
GR801
Објектот Висина:
5
Бренд Име:
HNROCK
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Ширина:
5
Поставување на Возило:
Лево
Производителот Дел Број:
F5DU-10316-АА
Специјални Функции:
Модератор
Објектот Должина:
9
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Тежина:
0.5kg

Подобро ви се допаѓа

Регулатор на напон ОЕМ Број Delco : 1116408, 116428, D675, D699ЗА АЛТЕРНАТОР ОЕМ Број DELCO : Серија 130 КС / КС 144, 10456319, 10456332,

Регулатор на напон ОЕМ Број 1116424ЗА АЛТЕРНАТОР ОЕМ Број 1101551 1101196ПРИМЕНА : "ОПЕЛ" : Astra F 1.8 јас, 2.0 јас; Омега 1.

14 V 90 A ЗА "ФОЛКСВАГЕН" FORD АВТОМОБИЛ Алтернатор Напонски Регулатор ЗА Bosch Оем 0120468006 0120469011Регулатор на напо

Регулатор на напон ОЕМ Број Delco / Ford : 96059547, Мицубиши : A866 X23772, A866 X23773, Карго : 139667ЗА АЛТЕРНАТОР ОЕМ Број МИЦУ

Регулатор на напон ОЕМ Број Denso : 2706020170, 270602017084, 2706020190ЗА АЛТЕРНАТОР ОЕМ Број DENSO : 1266000022, 126000023ПРИМЕНА : TOYOTA

н гас заостанува Електронски гас е именуван во споредба со flybywire гаскоја има директна врска помеѓу приг

Регулатор на напон ОЕМ Број Delco : 1116445ЗА АЛТЕРНАТОР ОЕМ Број DELCO : 10464079, 10464088, 10480055, 10480205, 10480227, 10480265, 10480278, 1048

Регулатор на напон ОЕМ Број 1116389 D669ЗА АЛТЕРНАТОР ОЕМ Број DELCO : 10 SI, 116, 20 SI, 27 SI 200, 30 SI, 40 SI, 10459004, 1 0459008, 10459009, 10

Регулатор на напон ОЕМ Број Denso : 10421 03090, 1042103091, 1042103092ЗА АЛТЕРНАТОР ОЕМ Број ХОНДА : 31100PGKA01, 31100PGKA02, 31100PGKA03, 31

Стартер Моторни Јаглерод Држач, Четка За "Фолксваген" Бора Magotan Tiguan Lavida Sagitar "Шкода" OctaviaНие само брод да с

Опис на производот : Текст карактеристики : 1.Номинална напон : AC110+ / 15%V ; 220+ / 15%V2.Влезниот напон спектар : AC2

Регулатор на напон ОЕМ Број Товар : 237153ЗА АЛТЕРНАТОР ОЕМ Број VALEO : 2655517 KIA : 3730002551ПРИМЕНА : ЗА KIA : Picanto 1.0Вис

Регулатор на напон ОЕМ Број Denso : 1266003350, 1266000140 Хонда : 31150RAAA010 M, 31150RAAA030 MЗА АЛТЕРНАТОР ОЕМ Број DENSO : 104210329, 1042

Електронски систем на автомобилот индиректно го одредува длабочината на педалата прекуземање на отпор

14 V 120 A ЗА АЛФА РОМЕО ГМ Алтернатор Напонски Регулатор ЗА Bosch Оем 0123310042 F010 LD0202Регулатор на напон ОЕМ Број 1

Scroll