Новак
Compatiable УВ противобактериен светилка замена за Светлината-извори CC18T5VH

Compatiable УВ противобактериен светилка замена за Светлината-извори CC18T5VH

Достапност: Залиха
DEN 2400.00


Еквивалент УВ Противобактериен Замена на Светлината-извори CC18 T5 VH ув ламба е 21 w, 381 мм во должина. номинална ефективни живот 10,000 часа., се менува еднаш годишно.
Ние поддршка на мало и големо.
10% САД цена со Висок Квалитет, OEM/ODM се Прифатени,Мали Цел Добредојдени.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Ултравиолетови Сијалици
Гаранција:
1000hrs
Број На Модел На:
6600125K
сертификација:
CE
Бренд Име:
ТО
Напон:
110-240V
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Подобро ви се допаѓа

PLL 18 W / TUVНие сме ОЕМ производителот за многу брендирани друштво за УВ ламба и УВ Воздух средства за Чисте

Еквивалент УВ Противобактериен Замена Aquafine 3015 ув ламба е 14 w, 287 мм во должина номинална ефективни живот 1

Замена на УВ Сијалица за PUVLF210ПРОТИВОБАКТЕРИЕН T5 10 W 4PIN на БАЗАW : 10БАЗА : G10 Q4 4PIN БАЗА ВО КВАДРАТНИ Ние подд

Еквивалент УВ Противобактериен Замена Aquafine 3010 ув ламба е 8 w, 288 mm во должина номинална ефективни живот 10,0

Еквивалент УВ Противобактериен Замена на Светлинатаизвори GPHVA1000 T5 L ув ламба е 127 w, 1000 мм во должина...

Еквивалент УВ Противобактериен Замена Aquafine 18062 ув ламба е 41 w, 843 мм во должина номинална ефективни живот

Еквивалент УВ Противобактериен Замена Vigilair P / N SA 22000100 ув ламба е 28 w, 508 mm во должина номинална ефективни

Земјоделски земјоделство посветена; 2 На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот

W : 190 W Должина : 930 mm База : Б14 База Опис : 2 Pin Еден Заврши со 3 Крилја (Б14) Qtz OD : 19 мм Жици : Консултирајте се со

Еквивалент УВ Противобактериен Замена Aquafine 16679 ув ламба е 75 w, 1554 мм во должина номинална ефективни живот

G14 T5 L / 4 PGPH287 T5 L / 4 P ПРОТИВОБАКТЕРИЕН 14 НИСКА ОЗОНСКАТА14 W,загрејтеUVC зрачењеДолжина : 287mmДијаметар : 15mmСве

Еквивалент УВ Противобактериен Замена на Светлинатаизвори GPH1630 T5 VH ув ламба е 79 w, 1630 мм во должина...

Моќност : 4 W Живот : 8000 часа Целосна должина : 150 MM (вклучувајќи светлина стапки), со Дијаметар : 1.6 СМ или па

W : 28 W Должина : 843 mm База : Б1 База Опис : 1 Единствен Pin Двојно Заврши (Б1) Qtz OD : 15 mm Жици : Инстант Почеток Изле

Еквивалент УВ Противобактериен Замена Aquafine ЗЛАТОS ув ламба е 84 w, 852 мм во должина номинална ефективни жи

GBX7 / UVCНие сме ОЕМ производителот за многу брендирани друштво за УВ ламба и УВ Воздух средства за Чистење

Еквивалент УВ Противобактериен Замена Aquafine 16678 ув ламба е 41 w, 843 мм во должина номинална ефективни живот

843 MM, 4 PIN SINGLE ENDED , 39 W41 WПОГОДЕН ЗА РАЗЛИЧНИ ТРЕТМАН НА ВОДА КОЛЕКЦИИго заменува Аква Ултравиолетови УВ 40 В

Ултра Динамика 7001805, P1, S2, VP1 W WUV2, HSUVSS21, WUV Светилка 2 XtraСвеж Воздух ESSol Aire Две Compatiable УВ СИЈАЛИЦА14 W,загрејтеUV

Еквивалент УВ Противобактериен Замена на Светлинатаизвори GPHA1000 T6 L ув ламба е 150 w, 1000 мм во должина...

Еквивалент УВ Противобактериен Замена Aquafine 3095 ув ламба е 75 w, 1554 мм во должина номинална ефективни живот

Scroll