Новак
Најновите Висок Квалитет Тим Тврдина 2 Лекар Униформа Cosplay Костим ,Совршено Прилагоден За Вас !

Најновите Висок Квалитет Тим Тврдина 2 Лекар Униформа Cosplay Костим ,Совршено Прилагоден За Вас !

Достапност: Залиха
DEN 1824.00


Квалитет : Кога ќе го добиете костим ,Ако постои било прашање со тоа,ве молиме контактирајте со нас прво,и да ги преземат photoes,ние ќе го потврдат тоа.Ако не сте задоволни,ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе се справи со тоа и да ви даде задоволително решение.Ако имате време на испорака, ве молиме да ни кажете кога ќе нарачате.Ако ја изгубиле,Ние ќе го испратам до тебе повторно или да ви даде целосна refound.Ако постојат сигурни дека има некои прашања,ние ќе ви ги даде делумно refound како compensastion,или може да ги испратите назад ,ние ќе ви даде целосна refound.Ако не постои соодветна големина,ве молиме дај ни вашиот мерења,ние може да прилагодено за вас. Транспорт може малку бавно, понекогаш,ве молиме да се подготват вашиот костим однапред.Но, ве молам не грижете се,само да не контактирате за да се прошири на купувачот време.
Големина На Табелата
По -продажбата на услугата
Превозот : Понекогаш ќе има зафатено на транспорт,така што може малку бавно.Ве молиме контактирајте со нас,ние може да се разменат за вас.Но треба плати товар за повторно да ја прати.
Пред да го стави на ред.
1 : ве Молиме според големината на табелата за да го изберете соодветна големина.Ако вашиот план датум е итна,ве молиме контактирајте со нас прво, пред да го стави на ред .Исто така, ние ќе контактирајте го изразуваат да ви помогне да го најдете вашиот пакет.
2 : ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.
Големина : ве Молиме бидете сигурни дека вашата големина е точно,ние го направи костимот accordding на големината што ни даде,ако ти се даде погрешна големина,не можете да го носите кога ќе се добие тоа. Ние се рачно изработени,па ние треба околу 7-10 работни дена за да го направи костимот,ако костимот е тешко да се направи,тоа може да е потребно повеќе време.

Параметрите на стоката

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, XXS
Извор:
Тимот На Тврдина 2
Посебни Употреба:
Носии
Тип На Објект:
Јакни & Палта
Извор Тип:
Аниме
Број На Модел На:
B110604
Бренд Име:
cosersuki
Одделот За Името:
Возрасни
Компоненти:
Копот
Пол:
Унисекс
Знаци:
Лекар
Материјал:
Памук мешавина
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
is_customized:
Yes
Знаци:
Цртан Лик Костимите
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Подобро ви се допаѓа

Компоненти : Фустан, ПанталонаГлавен Материјал : Дебела Фалсификување (може да изберете и други материј

Сите Пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде ав

Превозот : 1 Превозот време за време на Сезона (ноќта на Вештерките, Божиќ, Кинеската Нова Година итн.5 инч

аниме Шарлот cosplay костим за ноќта на Вештерките партија Jojiro Takajo грб панталона униформи одговараат на Ја

Вилхелм ван Astrea Cosplay Одг : Нула кара Hajimeru Isekai Seikatsu КостимСодржи : грб, кошула, вест, панталони, ракавици, bowk

Ние продаваат различни видови на носии и додатоци кои може да се види во популарната ACG(Анимација,Стрип,

Јуриј Plisetsky Костим Јуриј на Мраз Јуриј Plisetsky Униформа Cosplay Костим За МажиВклучувајќи : Дуксери, Јакна, Пан

Вклучува : Spider man Пижами.Големина На Табелата : Големина(cm)ВисинаДолжинаSleeveХипS150158cm13052130М158168cm14054134L168178cm1505

Откако ќе го примени и да го провери тоа право, ние прифаќаме целосна наплата.Бренд : RolecosМатеријал : униф

Младите Правда S2 Nightwing Робин Cosplay Костим Jumpsuit Одговараат На Облека Униформа Маска Сет За Ноќта На Вештер

Saiyuki Reload Експлозијата Genjyo Sanzo Cosplay Костими со Висок Квалитет Cusotm Направени За ноќта на Вештерките Cosplay Love

Ако сакате да блесне или полирање, ние ви препорачуваме да се користат силиконска основа полски или лат

Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки Овие допол

САМОВИЛА ОПАШКА Задебелена Cosplay Дуксери Патент Дуксери ЏемперВклучувајќи : ДуксериГолемина : S,M,L,XL,XXL,3 XL

Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам...

Prodcut име : Царство Срца Организација XIII Рохас Cosplay Костим F008 пакет се вклучени : јакнаголемина на табелат

Компоненти : Overcoat, Врвот, Панталона, Ракавица, ВратоврскаГлавен Материјал : Единствен Mateiral (може да избер

Гумени Јавањето Каубој Cosplay КостимВклучувајќи : Костум, Капа, Воздушна Пумпа , батерија кутија (БЕЗ батер

S : Биста 87 Половината 67 Колковите 92 Должина 67 Рамо 40 панталони lenght 100 ракав 22 M : Биста 96 Половината 74 Колко

Prodcut име : Мудреците Yamuraiha Тимови Cosplay Костим K002 пакет се вклучени : Како photoesголемина на табелата и мерење

Компоненти : Jumpsuit, Појас, А Да Се Покрие, Sock (Не Перика, Без Алатка)Главен Материјал : Faux Кожа, Spandex (може да

Prodcut име : Osomatsukun Matsuno Семејство Наставник Osomatsu Matsuno Црвено Cosplay Костим S002 пакет се вклучени : Ровот, грб,Ве

Аниме undertale frisk грб Cosplay Костим НарачанаСодржи : грб

Компоненти : Врвот, Панталона, Вест, Наметка, ПојасГлавен Материјал : Faux Кожа, Spandex, Единствен Материјал (м

Scroll