Новак
ДОБРО СПАКУВАНИ 4/4 Големина 200V ВИОЛИНА ЛАК Ткаени Карбонски Влакна се Држиме Вол Рог Жаба и Завртка Убаво Бела Грива Трајни Виолина Додатоци

ДОБРО СПАКУВАНИ 4/4 Големина 200V ВИОЛИНА ЛАК Ткаени Карбонски Влакна се Држиме Вол Рог Жаба и Завртка Убаво Бела Грива Трајни

Достапност: Залиха
DEN 4200.00
DEN 6000.00


Концерт Ниво
Добро Избрани Природни Коњски Влакна
Овој лак е комбинација на сребро плетенка Карбонски Влакна високо-технолошки и традиционалните рачно изработени вештина.
На карбонски влакна покажува убава reticulate шема. Тоа е постабилна и посилна структура. Косата е добар квалитет и природни коњски влакна од Монголија. Убава oxhorn жаба е инкрустирани со цвет, кој е монтиран со целосна никел сребро! Сите делови се опремени со истиот производител од почеток до крај, дури и чистење работа. Никогаш не пропуштајте ја!
Секој Vingo Bow беше создадена внимателно и професионално. Ние секогаш проверете секој детал два пати пред превозот. Вие се гарантира од страна на нашата компанија
Дилери се добредојдени!
А-Б-В, Гаранција
A. 2 Недели Пари Назад - Ние прифаќаме да се врати за наплата во рок од 2 недели по добивањето на тоа, дали има проблеми со квалитетот.
Б. 1 Месеци се Врати - Како нашата гаранција купувачот може да го врати во рок од 1 месец за истиот нов објект, ако има било какви проблеми.
C. 3% одложување попуст на вашиот Paypal, или 8% попуст за вашата следна цел. (Порака за нас, тогаш, ви благодариме.)
Потсети
Купувачот е задолжено за прием на помалку давачки можеби. Но, ние ќе го означи објектот како Подарок или Примерок и помалку како прогласи вредност, mostely тоа може да ви помогне да се избегне даноците дури и да се случи.
Проблем ?
За секој проблем, ако може да Ни Порака Во Прво време, ние ќе го реши вашиот проблем на прв и нудат полн со пари гаранција за враќање.

Параметрите на стоката

Број На Модел На:
200V
Употреба:
Виолина Употреба
Достапни големина:
4/4,3/4 (69cm, треба да наведете)
Жаба и Завртка:
Природни Црвени Вол Рог со Никел Сребро.
Тежина:
Approx 62g
Стап Материјал:
Јаглерод Влакна
MPN:
20090930200V44
боја:
Црна со Бели Ткаени Шема
UPC:
600682775564
Должина:
Approx 74.5cm (Including screw)
Тип:
Виолина Лак (4/4)
Коњски влакна:
Висок Квалитет На Природен Коњски Влакна

Подобро ви се допаѓа

Можете да ги изберете начинот на плаќање, како што следува : За Превозот : Ние обично брод за купувачите о

Диви ЗвукПолесно КонтролаЛакот е добро избрани snakewood, сушени на воздух повеќе од десет години! Убаво и ф

39.541.5 cm Виола Карбонски Влакна Tailpiece ТригонометрискиМодел Бр.SL212Направени од нови синтетички материјали

Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактират

Пакетот вклучува : 5 x виолина вратот јаворПоврзани Производи $ 32.Направена е во ред природни јавор ,и дрв

Yinfente бренд 4 / 4 Виолина Лак , Врвот одделение виолина лак висок квалитет на карбонски влакна стап...

Силни и цврсти доволно да се носат тежината на виолончело.Не остави Негативни Повратни информации без

20 Компјутери Висок Квалитет На Барокната Виолина Мост 4 / 42 Парчиња Силна Карбонски Влакна Лак со Абонос

Aubert "De Luxe" Виолина МостЗа ВиолинаНаправена во Франција

Ако постои оштетување на pacakge, ве молиме да се земе слики да ни се и ние ќе бидеме целосно одговорни за то

1 Сет Boxwood Виолина фитинг со штипки endpin, опашка црева, парична казна тјунер 4 / 42 Парчиња од Двоен Бас Мост 3

Ако имате било какви прашања на цел или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да остави н

com пред вашите повратни информации или отворање на спорот.(главно за цена ).; Во други својства, како што с

За Сопствени Такса И Важна Напомена : ве Молиме да побарате било какви прашања пред да конкурираат...

ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.Пакетот вклучува : 2 x виолина вратот јаворПоврзани Произв

15 Компјутери Висок Квалитет На Барокната Виолина Мост 4 / 42 Парчиња Силна Карбонски Влакна Лак со Абонос

2 Поставува Квалитет ВИОЛА фитинг вклучувајќи ја и опашката парче брадата одмор и штипки50 Компјутери Ви

Модел : 4 / 4 2 / 4 3 / 4 1 / 4 1 / 8Ве молиме оставете порака за да кажете ни модел што ви треба.

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитетТрадиционалните метални тешки пракса за исклучување, со за

Сите следење на број ќе се обезбедува по брод за вас Сите наши производи се направени, се проверуваат, и

Можете да ги изберете начинот на плаќање, како што следува : За Превозот : Ние обично брод за купувачите о

Ние ги извршуваат нашите бизнис филозофија на "потенцира квалитетот на производот, бизнис репутација и

com, откако ќе ја прими стоката, Aliexpress.com ќе даде пари на нашата сметка .Ние ќе ги сноси сите превозот цена,

Две Големина одберете : 3 / 4 4 / 4 & 1 / 2 1 / 4Алуминиум Магнезиум Средно Виолина СтринговиПакет Листата : 1 сет *

Одличен материјал и technic,силна и што е соодветно Одговара за 1 / 4 1 / 2 виолони Оваа парична казна тјунер е м

И ако го прифатите скршени објектот, ве молиме да се добие документ од поштата,којадокаже на објектот е

Карактеристики : Модел : SZDB05 100% вистински фотографија, токму иста со Стап слика : Snakewood Лак за Коса : Висок

1 Сет Wengewood Виолина фитинг со штипки endpin, опашка црева, парична казна тјунер 4 / 42 Парчиња од Двоен Бас Мост

Карактеристики : Направени од јавор, исклучителна изведба.Прибл.34mm / 1.3 во висина.Здрав, но лесно да се в

3% одложување попуст на вашиот Paypal, или 8% попуст за вашата следна цел Овој лак може да го реши проблемот...

Scroll