Новак
СКАРА@FUKA 1Pc 3 Копчиња Одговара За Форд Фокус Виткање Флип Далечински Копче за Капакот на Држачот за Школка Случај Фоб 5 Бои Силикони

СКАРА@FUKA 1Pc 3 Копчиња Одговара За Форд Фокус Виткање Флип Далечински Копче за Капакот на Држачот за Школка Случај Фоб 5 Бои

Достапност: Залиха
DEN 136.00
DEN 143.52


Вратени предмети мора да нема никакви знаци на злоупотреба или намерна штета.
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ние внимателно ја испита вратени предмети по приемот пред издавање на размена.
Ние не сме одговорни за било какви загуби во е-mail додека се враќаат врати стока.
Сите неисправни производи ќе бидат заменети во рамките на соодветна гаранција период. Повеќето предмети ПОД 2 KG се промовираат со БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(избрани земји) од Кина пост или Сингапур Пост, Ако ви треба производ итно, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро со оставајќи ни порака, ние би работат надвор побрза испорака за вас!
2. Сите објекти што доаѓаат со 30-ден се врати период, освен ако рекламира поинаку.
Враќање на средствата може да се издаде ако замена не е достапна.
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.5 инчен x 0. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Нема нарушување, Не исчезнат и Нема проблем под екстремни температури.
Кратко-пратки наредби мора да бидат пријавени во рок од 5 дена од испорачани датум.
Карактеристики
Висок квалитет на храна ниво и еко пријателски силикони, без мирис и не се токсични. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Барањето за Враќање
Ве молиме контактирајте со нас со оставање на порака, ви благодариме!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Параметрите на стоката

Боја Име:
Црна, Црвена, Портокалова, Сина, Светло сина
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
боја:
Црвено/Сино/Црна/Портокал/Светло сина
Материјал:
Силикони
за модели:
FORD FOCUS

Подобро ви се допаѓа

Бои или Големина) кога ќе се плати цел.Забелешка : Царина е обврска и одговорност на граѓанинот во вашата

За Ford Копчиња Вистинска Кожа Автомобил Далечинскиот Клуч Случај Покритие За Ford Escort Ecosport Фокус 2 3 Fiesta Mondeo

Љубезно внимание : Ние продаваме црвената боја автомобил копче случај.Ви благодариме.

Производ Функција6 Различни Унијата Џек Design Red / Сино велика БРИТАНИЈА Знаме, Сина Мрежа, Класична Црна /

Карактеристики : Име на Производ : автомобил копче капак(само кожата) Материјал : Кожа Боја : црвена линиј

Карактеристики : Име на Производ : автомобил копче капак(само кожата) Материјал : Кожа Боја : црна / кафеа

Љубезно внимание : Ние продаваме црвената боја автомобил копче случај.Ви благодариме.

ВНИМАНИЕ : Ние немаме програмски инструкции,ве молиме љубезно прашува locksmith на програма за скролување.С

Ако навистина имаат тешкотии во плаќаат, pls контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помог

Висок квалитет на Вистинска Кожа поклопец за вашиот Автомобил копчињата ! Цел : Многу добра заштита на в

Љубезно внимание : Ние продаваме црвената боја автомобил копче случај.Ви благодариме.

5 : Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот, за викенди и празници се исклучува,така п

Љубезно внимание : Ние продаваме црвената боја автомобил копче случај.Ви благодариме.

опис : 1.Заштита на копчето од нула2.100% сосема нов3 направени од вистинска кожа4 одговара за следниве вид н

Љубезно внимание : Ние продаваме црвената боја автомобил копче случај.Ви благодариме.

Љубезно внимание : Ние продаваме црвената боја автомобил копче случај.Ви благодариме.

Карактеристики : Име на Производ : автомобил копче капак(само кожата) Материјал : Кожа Боја : црвена линиј

1 : Feedback е многу важно за нас, ние се залагаме за 100% задоволство, ако имате било какви прашањаили проблеми,

Карактеристики : Име на Производ : автомобил копче капак(само кожата) Материјал : Кожа Боја : црвена линиј

Љубезно внимание : Ние продаваме црвената боја автомобил копче случај.Ви благодариме.

Нова За Audi A3 A4 A5 A6 A7 A8 R8 Q3 П5 Q7 TT Б5 Б6 B7 Б8 C5 C6 R8 A4 L A6 L S5 S7 Автомобил Копче за заштита на Покрие Случај Цинк Лег

Scroll