Новак
Топла Продажба Модни Аниме Наруто Ѓердан Sliver Црвено Magatama Sharingan Легура Pendant Јаже, Верига Должина Жени Мажи Накит Ѓердан

Топла Продажба Модни Аниме Наруто Ѓердан Sliver Црвено Magatama Sharingan Легура Pendant Јаже, Верига Должина Жени Мажи Накит

Достапност: Залиха
DEN 78.00
DEN 103.20


Големина : 3.2*3.2 cm
Тежина : 20 g
материјал : јажето/легура
Боја : Sliver
Топла Продажба Модни Аниме Наруто Ѓердан Sliver Црвено Три Magatama Sharingan Легура Pendant Јаже, Верига Должина Жени Мажи Накит

Параметрите на стоката

Главниот Камен Боја:
Црвена
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
3.2*3.2 cm
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк, Алуминиум,Бакар
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
HYN013
Материјал:
кожа
Бренд Име:
mengtuyi
Тежина:
20g
Должина:
42+6 cm
Големина:
3.2*3.2cm
боја:
sliver позлатен
Материјал:
Цинк Легура

Подобро ви се допаѓа

start Isv Module Wrap10563end Isv Module Wrap10563 превозот политика hzдатотеки подесувањеserverupload3_hewl68a8 Повеќето наредби ќе би

Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 2040 дена да

Locket не е вклучена во овој оглас натпревар за lockets и сите други приврзоци 316 L хируршки од нерѓосувачки чел

~Снабдувач вовед Ние се високи фабрика снабдувач со 6 години искуство на alibaba.Повеќето производи во наша

големина : 7.0x5.0cmДолжина : 78cmматеријал : бакар легураSHIPPMENTПРЕВОЗОТ ПОЛИТИКА : Стандард на Услуги е Кина По

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

Ви благодариме! Ние се инсистира да се обезбеди висок квалитет предмети со конкурентна цена Превозот ме

Купувачот треба да се обиде да побара тврдат дека со логистичка компанија за релативната надомест на шт

Ако производната нема проблем ,ние ќе заврши на нив на времеКако да се цел?1.Тука е најголемата производс

Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде winwin иднина.Ви б

Но, ако вашиот вкупен износ надминува $299,ние ветуваме дека ќе испрати стоката од FEDEX ОДНОСНО.Тоа може да

производ деталиЗа Производи Квалитет гарантиран Сите стоки ќе бидат прегледани најмалку два пати од с

Но, ако вашиот вкупен износ надминува $299,ние ветуваме дека ќе испрати стоката од FEDEX ОДНОСНО.Тоа може да

Детали за производот : 1)ве Молиме да ни кажете грб врежани информации,И ве молиме изберете врежани стил

ТОПЛА ПРОДАЖБА ПРЕДМЕТИСтавка ОписСостојба : 100% Нов Тип : Бајка Тема стил Ѓердан Големина : 1inch=2...

Ние продаваме Тибетански Сребро Монистра и Шарм, се Вклопува Шарм Стил Монистра, Lampwork Стаклени Монистра

Олово, кадмиум и никел слободни Симулирани Сафир,Ruby,Тиркизна,смарагд Обоени Направени со беспрекорна А

Боја Несовпаѓање : Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја о

Scroll