Новак
1,5 ml 2ml 20 отвори Пластични центрифуга цевка кружни лебди Кружни подвижна плоча се користи за вода-бања бесплатен превозот

1,5 ml 2ml 20 отвори Пластични центрифуга цевка кружни лебди Кружни подвижна плоча се користи за вода-бања бесплатен превозот

Достапност: Залиха
DEN 428.00
DEN 470.40


(5) Како Да се Купувачот Од Бразил, Ако Изберете EMS/DHL/UPS-от Превозот, ве Молиме Контактирајте Со НАС Пред Превозот И Ни Нудат Вашиот Даночен Број, Инаку, Не Можеме Да го Испрати Со Побрзо Превозот.
1,5 ml 2ml 20 отвори Пластични центрифуга цевка кружни лебди Кружни подвижна плоча се користи за вода-бања бесплатен превозот
материјал : пластика
може да се стави 1,5 ml ,2ml центрифуга цевка
Ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате доколку ви треба голема количина или други големини!
Ние сме чесни и точни продавачот. Ако Имате Било какви прашања во Врска со Нашиот Производ Или Услуга, ве молиме Испратете Порака До НАС. Ви благодариме!.Сите слики се на вистински производи . Секоја Земја Има Различни Тарифи Политика, За Жал Ние Не Сме Одговорни За Клиентите Царинење. Ви Благодариме
Клиентите Царинење :
Ние Ќе Пишува Пониска Вредност На Пакетот за да се Избегне Производство на Тарифите. Ние Ќе Ви Одговори ШТО е Можно поскоро.Ви благодариме!

Превозот Термини :
Ние Ќе ја Испратите Вашата Нарачка во Рок од 2 Days По добивме Вашата Исплата. Ако Сте Подготвени Да Ги Користат Изразат Испорака, Треба Да Плати Дополнителни Трошоци За Цел. Ве Молиме Изберете Превозот Ќе Се Сакате. Вашето мислење ќе ни ги Охрабри да го НАПРАВИ тоа Подобро Во Понатамошниот. Љубезно Ве Молиме Да Забележите Ова!
Ако Сакате да ни Напишете Детали за Производот на Пакет, како Сакате, ве Молиме Испратете Порака до нас Во Прв Пат Кога Ќе се Направи Нарачка.
Повратни информации :
Ако Сте Задоволни Со Нашите производи, ве молиме Оставете Full-ѕвезди и Добри Повратни информации За нас.Ве молам само обид со доверба!
Вашето задоволство е нашиот прв приоритет. Бесплатен Превозот Кина Пост Воздух Mail. DHL и ПРОЗОРЦИ Има Строга Политика За Батеријата Цел.

Параметрите на стоката

Класификација:
Центрифуга Цевки
Број На Модел На:
20 отвори
Бренд Име:
BINFUL

Подобро ви се допаѓа

Материјал : ПластикаКапацитет : 50млСекој обид за 50 КОМПЈУТЕРИ!Ние, исто така, имаат и други relavent Производ

Карактеристики на производот Големина : 1.8 ml , со дијаметар од 11mm, висина е 44mm Високо квалитетни пластичн

2ml lucifugal photophobic phengophobe центрифуга цевка со завршувањето на студиитеМатеријал : ППVol : 2mlПакување : 500pcs / пак

60 парче Цевка 16x150mm Јасно Пластика Тест Цевка Поставена со Капи и Управување со Практично ситевоеден се

1000ul LC микро шприц со квадратни совет chromatographic инјектор liquidoid microsyringeLC микро шприц со квадратни совет Спец

120ml пластични центрифугални цевка остри дното со завртка покрие Labware Тест Цевка ЕП ЦевкаМатеријал : ППКа

За еднократна употреба пластични центрифуга цевка со snap капаИзработени од полипропилен материјал, не м

Scroll