Новак
Новиот dult/Деца латинска Танц Облечи За Sequin стил Жени, Девојки/Дама Ча Ча/Румба/Самба/Танго/Ballroom Танцува Здолниште

Новиот dult/Деца латинска Танц Облечи За Sequin стил Жени, Девојки/Дама Ча Ча/Румба/Самба/Танго/Ballroom Танцува Здолниште

Достапност: Залиха
DEN 3922.00
DEN 4128.00


Нашата продавница користиме високо-одделение ткаенини , бои и големини може да се прилагоди , добредојдовте учител и мајка да се преговара.
големина на табелата :
Во Парк Големина , Биста 80-84 cm, половината 68-72 cm
други код : прилагодено ( скроени треба да додадете 4 $ такса, прилагодено производи, ве Молиме да се определи големината, бојата во забелешка кога фотографиран бебето , треба 2-5 дена за да го прилагодите овој производ , не поддржуваат custom -returnable)

Параметрите на стоката

Големина:
One Size
Танц Тип:
Латински јазик
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер,Spandex
Број На Модел На:
латинска танц

Подобро ви се допаѓа

Вклучува : Здолниште +Ѓердан + Рака бендови + Headwear Танц Тип : латинска Румба Chacha Самба Конкуренција Танцув

Овој костим може да се прилагоди ве молиме да дојде до следниве боја одбор, и одберете ја вашата омилена

Овој костим може да се прилагоди ве молиме да дојде до следниве боја одбор, и одберете ја вашата омилена

Снабдувањето со сите видови на танц носии Ние нудиме најдобар цена, со висок квалитет на производите.Ка

Овој костим може да се прилагоди ве молиме да дојде до следниве боја одбор, и одберете ја вашата омилена

Големина(единица : cm) Биста Хип Соодветна Висина на Половината S Прилагодливи 5070 110147 3642 М Прилагодливи 6876

Овој костим може да се прилагоди ве молиме да дојде до следниве боја одбор, и одберете ја вашата омилена

Овој костим може да се прилагоди ве молиме да дојде до следниве боја одбор, и одберете ја вашата омилена

2018 Луксузни латинска Танц Облечи Костим Жените Фудбалскиот Фустан F508 Секси Мрежа Фустан со Shinning Блеска

Децата Балет Танц Облечи За Девојки Camisole Слободно Пракса Танц Костим Нови Пристигнување Девојки Танц Л

Овој производ не вклучува модел headdressНашата продавница користиме високоодделение ткаенини , бои и голе

Овој костим може да се прилагоди ве молиме да дојде до следниве боја одбор, и одберете ја вашата омилена

на облека вклучуваат : врвот + здолниште + ракавици + ѓердан не вклучуваат било headwearТопло PromptОва е фаза п

Овој костим може да се прилагоди ве молиме да дојде до следниве боја одбор, и одберете ја вашата омилена

Овој костим може да се прилагоди ве молиме да дојде до следниве боја одбор, и одберете ја вашата омилена

Топло PromptОва е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шо

Овој костим може да се прилагоди ве молиме да дојде до следниве боја одбор, и одберете ја вашата омилена

Бренд : Најдобар ТанчерГолеминаПоловината(единица : cm)Висина (единица : cm)Биста(единица : cm)S64681581638386М687216116

Кликнете на Линкот Подолу за да ја Видите почетната Страница од Нашата Продавница>>>https : / / www.aliexpress.com / st

Scroll