Новак
50PCS/МНОГУ Висок Квалитет 455mm*2.4 mm 21 инчен Светлото CCFL Лампи за ЛЦД Монитор Бесплатен Превозот

50PCS/МНОГУ Висок Квалитет 455mm*2.4 mm 21 инчен Светлото CCFL Лампи за ЛЦД Монитор Бесплатен Превозот

Достапност: Залиха
DEN 2490.24

52 /многу
10 парчиња / многу
Бесплатен превозот Вечера Светлина CCFL 315 * 2,5 mm, 15.65 /многу
10 парчиња / многу
Висок Квалитет 23.
Пакет : CCFL LCD заднинско Осветлување .0 mm 15 инчен екран CCFL светлина US$ 12. Ако сте задоволни со купување и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни даде позитивни повратни информации, како и оставајќи ни 5 ѕвезди само што се.4mm ccfl светлото ccfl осветлување tube US$ 21.
Сите на нашите производи, ние ќе КК добро за вас пред породувањето.!! Со Почит Кон Секого. -Вашиот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.88 /многу
10 парчиња / многу
Бесплатен превозот CCFL 388 мм * 2,5 mm 19" LCD заднинско Осветлување Светилка Hight квалитет US$ 13.4mm ccfl светлото ccfl осветлување tube бесплатен превозот САД$ 37. Ние ќе се потрудиме да обезбеди најдобра услуга за вас! Благодарам. Huazhendun
.52 /многу
10 парчиња / многу
Бесплатен превозот Вечера Светлина CCFL 484 мм * 2,5 mm 22' LCD заднинско Осветлување Светилка 10pcs/многу US$ 19.50 /многу
10 парчиња / многу
Целата продажба на високо квалитетни Вечера Светлина CCFL 345 mm * 2,5 mm 17" 4 : 3 LCD заднинско Осветлување Светилка бесплатен превозот САД$ 35.80 /многу
20 парчиња / многу
Бесплатен превозот CCFL 418 мм * 2,5 mm 19" Широк LCD заднинско Осветлување Светилка Hight квалитет 10pcs/многу US$ 13.40 /многу
10 парчиња / многу
Брод
Предмети ќе бидат испратени до сите земји ширум светот, трошоците За превозот за сите земји кои се исти.Банкарски трансфер
Повратни информации :
- Ве молам не оставајте негативни повратни информации. Huazhendun
Опис :
Бесплатен превозот!!100% Нов екран CCFL осветлување светилка цевка 455 MM*2. Ние ќе ги искористиме на воздушни меури, за да заврши на предмети внимателно
Shippingtime :
Азиски земји, 7-15 дена
Велика БРИТАНИЈА, Ирска 10-20 дена
САД,Канада,Австралија 10-20days
Шпанија, Грција, Германија&западноевропските 10-21days
Франција, Италија и други земји 15-28days
Плаќање :
1.

Параметрите на стоката

Должина на кабел:
CCFL
Тип:
Кабел Адаптер
Бренд Име:
DEBROGLIE

Подобро ви се допаѓа

Answer : ___________________________ Note : Нова точка Никогаш не Се Користи ,Нема Пакет паднав изгледа 90% нови за начин на Ж

HDMI VGA Со Аудио Кабел HDMI VGA Машки Адаптер за HDMI 1080p Женски VGA Конвертор за PC / TV / PS3, Xbox 360 П Опис : Функција : 1

2 парчиња / многу 5114620 PD8 LVDS Кабел LCD Сигнал Wrie 20 Pin 1ch 8bit 1.25 mm ТеренотСпецификација : Должина : околу 25см 20 Иг

Спецификации И Карактеристики : * Поддржува Windows и мултимедијална Тастатура* Поддржува 3 D3 K на тркалото н

Нови 8211722Аудио Моќ Одбор Flex КабелЗа Macbook Air 13.3" A1466 20132015 години Тестирање : Целосно Тестирани добри работн

Бесплатни Продавачот 's Превозот Метод не е trackable, бидејќи на следење на број ќе се зголеми вашиот превоз

НОВИ микро usb машки 90 степени лева аглеста да usb машки лева аглеста srping стигнале кабел 1mго поддржуваат си

Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Пратката&Плаќање : 1 Сите вратени предмет

Опис име на Производ : FP Кабел за Дел Број # : 00 UR832 SCI0 K04492 DA30000 FC20 Состојба : Акции Гаранција : 60дена Пакетот

figura 8 IEC 320 C7C8 Ângulo де 90 Graстав Cima Став Baixo Em Ângulo Direito Adaptador де Energia ACmacho став Fêmea Adaptador де Extensão90 gratipo аголнаse enca

ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот иБило какви прашања или проблеми само се чувствуваат с

******************************************************Повеќе детали : DB15 женски DSUB 15 Pin Порта Сигнали Збег PCB ОдборТерминал завртк

Време на испорака : Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме к

10pcs Напред Насока 30 Pin FFC FPC Флексибилно Рамно Кабел Теренот 0.5 mm должина 250mm бесплатен превозотСпецификац

СостојбаOriginal & НоваFRU00 HW232 00 HT938 00 HW233ОдговараThink Pad јога 11e екран на допир за лаптопПакетот вклучува1 bucПро

Време на испорака : Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме к

Scroll