Новак
бесплатен превозот станот 11*5*8мм занитвам паричникот торба завртка месинг појас diy рачно изработени од кожа хардвер дел fastener

бесплатен превозот станот 11*5*8мм занитвам паричникот торба завртка месинг појас diy рачно изработени од кожа хардвер дел fastener

Достапност: Залиха
DEN 801.60


цената е за 10 парчиња
D d H
11 5 8мм

Параметрите на стоката

Бренд Име:
nefidova
Број На Модел На:
129000014
DIY Материјали:
Металугрија
Материјал:
Дувачкиот
Стил:
Станот
Големина:
11*5*8мм

Подобро ви се допаѓа

Предмет : РК10 Најлон Пластични Заковки Обратна Заклучување Коло Поддршка ќорсокак Spacer Пластични Делови

Објект : HC11 Обратна Заклучување Коло Поддршка ќорсокак Spacer Лепило Поддржан од Пластични ДеловиA = 11.0 mmВе

Предмет : РК14 Најлон Пластични Заковки Обратна Заклучување Коло Поддршка ќорсокак Spacer Пластични Делови

Овој оглас е за 10 Г Прстен Вртливата Главата ЗанитвамМатеријал : Цврсти МесингБоја : СребренаГолемина : 1

20pcs Бакар Обврзувачки Чикаго Завртки Помине Заковки Фото Албум Кожа Занает20pcs Багаж Кожа Месинг Трајни

DIY додатоци за украсување вашата торба, појас, ремен кожа, чевли итн DIY додатоци за украсување вашата тор

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруариМ8 М8*10 M8x10 М8*12 M8x

50 Поставува Кожа Занает ЗанитвамМатеријал : Цврсти Месинг ЛегураБоја : Месинг БојаГолемина : 10*12mm (Глава

тубуларна заковки круг главата бакар шупливи заковкиГолемина =5 d x10 L1.Предметите ќе бидат испратени до в

тубуларна заковки круг главата бакар шупливи заковкиГолемина =2 d x 2.5 L1.Предметите ќе бидат испратени до

Објект : HC8 Обратна Заклучување Коло Поддршка ќорсокак Spacer Лепило Поддржан од Пластични ДеловиA = 7.9 mmВе М

50 Поставува Кожа Занает ЗанитвамМатеријал : Цврсти Месинг ЛегураБоја : Месинг БојаГолемина : 10*11mm (Глава

Овој оглас е за 50 Cambered Шефот на ЗаковкиМатеријал : Цврсти МесингБоја : Месинг БојаГолемина : 5*4mm (База Диј

HPKG ПРОДАВНИЦА ЌЕ ОБЕЗБЕДИ НАЈДОБРА УСЛУГА ЗА ВАС* 100pcs сребро + 100 парчиња златен Занитвам со кристал дија

тубуларна заковки круг главата бакар шупливи заковкиSize =4 d x L 41.Предметите ќе бидат испратени до вас, адр

Scroll