Новак
Лофт Стил Железо Lumiled Ѕид Sconce Креативна Уметност Вода Цевка Светилка Индустриски Гроздобер Ѕид Светлина Тела Затворен Осветлување

Лофт Стил Железо Lumiled Ѕид Sconce Креативна Уметност Вода Цевка Светилка Индустриски Гроздобер Ѕид Светлина Тела Затворен Осветлување

Достапност: Залиха
DEN 4224.00


Испорака
1.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, тоа е consideredused и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Вие мора да му кажете ни што defectis и ни даде вашата цел број.
Гаранција
1.Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconces Карактеристики Сијалица Вклучени, ПРЕДВОДЕНА Стил Земја Заврши Сликарство Димензии вкупна Висина од 30 cm вкупна Ширина од 5 cm Целокупната Длабочина 16 cm Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E26/E27 Wattage по Сијалица Макс 60 W Сијалица Вклучени Да Материјал Тела Материјал Метал Тежина Нето Тежина(kg) 2kg
Плаќање
1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT.
3) Ifyou не може да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку minutesand обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Враќање
1. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ANEXPIRED ГАРАНЦИЈА. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да се ОБЕЗБЕДИ uswith превозот следење на број, специфична причина за враќање, и y
3.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Додатоци доаѓаат со 3-monthwarranty. Ние ќе ги сноси сите превозот цена ifthe производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во itsoriginal состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени,ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Вашата цел адресата МОРА да MATCHyour Превозот адреса. Сите големи кредитни картички се прифаќаат throughsecure уплатата ЗАЧУВАМ. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Бренд Име:
IWHD
Сенка Тип:
Shadeless
Сенка Ветер:
До & Долу
Техника:
Насликани
Карактеристики:
Лофт цевка светилка
Тело Материјал:
Железо
Употреба:
празник
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Гаранција:
3 година
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Број на извори на светлина:
1
Примена:
Foyer
сертификација:
CCC,CE,FCC,RoHS,УЛ
Осветлување Област:
10-15square метри
Стил:
Арт Деко
База Тип:
E27
Е dimmable:
No
Напон:
90-260V
Материјал:
Метал
Боја На Каросеријата:
Браун
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Број На Модел На:
Ѕидот Светла

Подобро ви се допаѓа

Европската ѕид светилка за отворен водоотпорен Вила светла отворено градина осветлување коридор ходни

Добредојдовте на нашата продавница!1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на вашето

Упатство За Купување : 1.Светилки НЕ е вклучена.2.plese љубезно ве молиме да изберете Стил на ѕид светлина пр

Други купувачи, исто така, како што се : Модерната E27 Ѕид Светилка За Бања Спалната соба Стакло Ѕид Светли

Моден кристал ѕид светилка На кристал ѕид светилка е нашето производство директно, така цената е многу

нордиските краток лофт американската држава гроздобер ретро склад ноќни бар ресторан црно железо lumiled

Ако не сте задоволни со нашата производ или услуга, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред

Лофт Индустриски црна ретро ѕид светилки Гроздобер E27 LED sconce Прилагодливи Железо ѕид светла за дневна со

Ви благодариме!За нас : Ова е фабрика директна продажба од сигурен производител во Кина Објект за Обрабо

(Освен некои земји и APO / FPO)2.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

СпецификацииОбоено Стакло Ѕид SconceДимензии11.8"D X 5.9"HМатеријал(s)ШколкаТип На СветилкаE26 / E27Светилки1 X E26 / E

СпецификацииМатеријал : Железо+СтаклоИзвор на светлина : E27 крушка светилка (не се вклучени)Votage : 110240 V ACВ

*Материјал : полски хром метал+ кристално*Големината на целиот : L29*W9*H15mm види слика детали*Светилка носит

Мора да посочуваат детали во пратката, НИЕ НЕ го ПОПРАВИ ИЛИ да го ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН рок на ГАРА

Тоа е многу важно за вашето добро повратни информации за поддршка на нашата работа .За повратни информа

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние ќе го провериме секој објект внимателно пред пратк

Димензии : L13cm x W 18cm x H 38cm Материјали : железо & кристално стакло Сијалица : 1 x E14 светилки (вклучени) Бродови

BEIAIDI E14 Креативни LED Ѕид Светилка Цвет Абажур Проекција Сенка Ѕид Светлина Нордиските Акрилик Ѕид Уметно

KINLAMS Модерна Држава Гроздобер Стил Еленов Ѕид Светилка Личност Елени Светилка За Спалната соба Buckhorn Ѕид

Бесплатен ПревозотВисок квалитетПревозот во рамките на 48 часа 1, светлината линија е лен светлината лин

Димензии : W 46cm x H 50cm, База W 13cm x H 18cm Материјал : смола Сијалица : E27 (вклучени) Бродови во 7 денаВе молиме кон

Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и вашето целосно име правилно, така што ќе може да ја прими с

Youhave 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот тоа wasreceived.Тоа е невозможно да се третир

* Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас з

Но повеќето од нашите производи ќе обезбеди бесплатен превозот услуга Најчесто, обработка на време мож

Scroll