Новак
15 Парчиња M10 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Метал Заклучување Орев

15 Парчиња M10 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Метал Заклучување Орев

Достапност: Залиха
DEN 705.60


15 Парчиња Метал Заклучување Орев
Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Големина : M10 (Навој дијаметар : 10мм, Нишка на теренот : 1.5 мм, ве молиме видете слика 2 за детали големина)
Пакетот вклучува :
15 парчиња нут

Параметрите на стоката

DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Метал Заклучување Ореви

Подобро ви се допаѓа

Забелешка : следните вредности за една серија на прирачник за мерење, постои одредена грешка, умот или в

SO4М3.58 Прекудупка standoffs ,Sвакуум термички третман,природата,PEM стандард,направени во кина,во паркКои ги ко

понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.Ние ќе ви одговори вашиот email во рок од 24 часа но

Премиерот производи : A : PEM Стандард притиска ореви и studs;1,Притиснете во Ореви : S CLS2, Одблесокотво Ореви : Z

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруариМ3 М4 M5 M6 М8 M10 М12

Компанијата зафаќа површина од 3670 квадратни метри, постојните вработени се повеќе од 250 луѓе.,Ltd е една ф

Т Пролет Орев Половина Круг Еластичност Пролет Орев Блок за 20 / 30 ГОДИНИ / 40ТИ / 45 S Алуминиумски Профил Сл

M6 Месинг Крило Ореви Пеперутка ОревиГолемина : M6​

започнетекрајотAXK 50 Pcs M3 / M4 / М5*10*6 За 20 Серија Слот Торев Лизгачки Т Орев Чекан Пад На Нут се Зацврсти Коне

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари10 Pcs М8 М8*17 M8x17 Zin

50pcs м12*24.5 челик, со жолта цинк countersunk занитвам орев вметнете нут

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари M10 M10*1*5 M10x1x5 M10*1*

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер"

50pcs м8 челик со оксид хексадецимален црна страната орев DIN6923 хексадецимален нут со прирабница

Scroll