Новак
Нови Пристигна Африкански нигериската Свадба булчински монистра Накит Постави Африкански монистра Накит Постави Африкански beaded ѓердан поставува W11917

Нови Пристигна Африкански нигериската Свадба булчински монистра Накит Постави Африкански монистра Накит Постави Африкански beaded

Достапност: Залиха
DEN 1704.00
DEN 3408.00


Моден Нигериската Африка Свадба Монистра Накит Сет , Кристално Ѓердан Хривнија Обетки Поставите WS3890 US$ 77.90 /set
Моден Стил Портокал Корални Накит Поставите Нигериската Корални Ѓердан Свадба Подарок Деверуша Ѓердан Свадба Накит Поставите US$ 77.90 /set
Нови Пристигна Црна Кристал Нигериската Свадба Африкански Монистра Накит Поставите WS3905 US$ 78.90 /set
Модерен Луксузни Свадба Накит Во Нигерија Африка Мушка Поставен Невестата Поставите Ѓердан Хривнија Обетки Свадба Облека WS3935 US$ 79.90 /set
Бесплатен Превозот Булчински Мода Кристал Накит Постави Африкански рачно изработени Кристал Бисери Ѓердан Хривнија Обетки За Жените US$ 79.90 /set
2014 Мода Африка Свадба Монистра Накит Поставен Розова Микс Жолта Кристал Монистра Накит Поставите 10 Слоеви Бесплатен Превозот САД$ 79.90 /set
Бесплатен Превозот Мода Кристал Накит Поставите Кристал Бисери Ѓердан Хривнија Обетки За Жените US$ 79.90 /set
Прекрасни Бели Афро Накит Сетови Африка Свадба Кристал Бисери Ѓердан Поставите Бесплатен Превозот САД$ 83.90 /set

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Материјал:
Кристално
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Нараквица/Обетки
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Бренд Име:
cllen Lewelry
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
W11917
Должина на Ѓердан/Хривнија:
18 (Првите Редови)/ 8
боја:
роуз Боја
Стил:
Тренди
Големина на монистра:
6mm
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Злато Позлатен

Подобро ви се допаѓа

Австрискиот Кристали Rhinestones Цвет И Лист Од Легиран Свадба Накит Поставите Булчински Ѓердан Earring Постави

Ѓердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и кубни циркониКоличини

големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Ак

Африка Свадба Накит Сет,Африкански Кристал Бисери Ѓердан во Собата ,Нигерија Монистра Накит Сет,Африка

Добредојдовте во мојата продавница!!!Школка бисери се 100% совршен круг, имаат мајка на бисер beaded центар, д

Ќе треба да конкурираат на првите, но не и плата, тогаш контактирајте со нас за да испратите фактура со и

JEXXI Топла Продажба!Жените 925 Фунта Сребрен Ѓердан & Обетки Накит Сетови Сјајна Кристал Пеперутка Pendant Сва

ве молиме да ни испратите Email порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор

2017 Ѓердан Ѓердан Комплети за Жени Изјава Ѓердан Јаже, Верига Бохемија Сина Роза Ѓердани & Приврзоци За Muj

Главниот камен големина околу 5*5 мм На earring големина околу 121211mm На pendant големина околу 2516 мм Тежината на с

JEXXI Нов Батерфлај Дизајн Жени / Девојка 925 Фунта Сребрен Накит Поставите CZ Дијамантски Ѓердан Обетки Пос

Како производител и веледрогерија, на различни накит( мода накит трговија на големо, сребрен накит трго

Тоа е подобро да се запечатени складирање на вашиот накит да се избегне оксидацијата.Ви благодариме одн

Превозот метод зависи од цел износ и дестинација Ви благодариме за разбирањето.Ние ќе се обидеме потруд

JEXXI трговија на Големо Жени / Девојка Накит Поставува Висок Квалитет Сјајна CZ Дијамант 925 Фунта Сребрен Ѓ

Ѓердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и кубни циркониКоличини

JEXXI Мода Шупливи Дизајн Pendant Ѓердан Обетки Накит Сет Со Сјајна CZ Дијамант 925 Sterling Silver Партија ДодатоциЃер

Scroll