Новак
12pcs/многу Месечината и Самовила Ѓердан Самовила Самовила на Месечината Ѓердан Накит Самовила Шарм во сребро.

12pcs/многу Месечината и Самовила Ѓердан Самовила Самовила на Месечината Ѓердан Накит Самовила Шарм во сребро.

Достапност: Залиха
DEN 448.00
DEN 527.52

com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи".
синџир должина : 50cm
шарм големина : за 25mm
ПРЕВОЗОТ
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се прифати прилагодено производи?
Да, ние го правиме. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас.
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Но, ако вашиот вкупен износ надминува $299,ние ветуваме дека ќе испрати стоката од FEDEX ОДНОСНО.
Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв клиент", ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Само треба на слики и примероци.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.

Параметрите на стоката

Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Метали Тип:
Цинк Легура
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Материјал:
кожа
Должина:
50cm
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
ААА
Обликотшема:
Скелетот
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани

Подобро ви се допаѓа

20pc / многу Moana Ѓердан Смола накит Сина pendant Девојки Женска Ѓердани Pendant накит Ткаење Метод Враќање на Анти

start Isv Module Wrap10563end Isv Module Wrap10563 превозот политика hzдатотеки подесувањеserverupload3_hewl68a8 Повеќето наредби ќе би

Големина : веригата е 68cm,на pendant е 3.5*3.5 смТежина : 19g / pcМатеријал : алуминиумски,кристал

Боја Несовпаѓање : Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја о

Материјал : Genuine Austrian кристал,Восок јаже,Дијаметар : 2.1*1.4 cmБоја и Стил : погледнете како го сликаПоставете

Но, ако вашиот вкупен износ надминува $299,ние ветуваме дека ќе испрати стоката од FEDEX ОДНОСНО.Тоа може да

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната...

Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 2040 дена да

~Снабдувач вовед Ние се високи фабрика снабдувач со 6 години искуство на alibaba.Повеќето производи во наша

Ние продаваме Тибетански Сребро Монистра и Шарм, се Вклопува Шарм Стил Монистра, Lampwork Стаклени Монистра

Ви благодариме! Ние се инсистира да се обезбеди висок квалитет предмети со конкурентна цена Превозот ме

ТОПЛА ПРОДАЖБА ПРЕДМЕТИСтавка ОписСостојба : 100% Нов Тип : Бајка Тема стил Ѓердан Големина : 1inch=2 Можеме д

2140886578237649 кучиња парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче пар

Но, ако вашиот вкупен износ надминува $299,ние ветуваме дека ќе испрати стоката од FEDEX ОДНОСНО.Тоа може да

Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни н

start Isv Module Wrap10563end Isv Module Wrap10563 превозот политика hzдатотеки подесувањеserverupload3_hewl68a8 Повеќето наредби ќе би

Купувачот треба да се обиде да побара тврдат дека со логистичка компанија за релативната надомест на шт

производ деталиЗа Производи Квалитет гарантиран Сите стоки ќе бидат прегледани најмалку два пати од с

99 / многу многупарчиња / многу100 PCs Гроздобер Сребро Глеѓ Жолта Исплашен Израз Шарм Приврзоци 19*22mm Одгов

Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде winwin иднина.Ви б

нив и за нас.4 Нашата компанија се наоѓа во Qingdao,во Кина.Тоа е за 10 минути за да Лиу Тинг аеродром.Услугата

5 инчи во мерењето Неколку цел за обработка на време, ќе бидат 4 да 5 работни дена.Ве молиме проверете со в

Scroll