Новак
бесплатен превозот,12mm Gunmetal Црна висок квалитет cufflink база, cufflink празно, cufflink поставување CFS016

бесплатен превозот,12mm Gunmetal Црна висок квалитет cufflink база, cufflink празно, cufflink поставување CFS016

Достапност: Залиха
DEN 1774.00
DEN 2086.56

Накит Наоди Додатоци Снабдување празно pendant earring прстен хривнија ѓердан алка јака pin ткаенината линкови коса pin headband база рамки послужавник за камео cabchons поставување headpins, jumpring, spacer монистра , конектори , bails , мушка капи , на крајот crimp монистра , кожа мозок, жици , накит куки clasps , накит алатки , владетели , клешти за накит изработка на понудата . сомот кеси, orangaza кеси за накит paking снабдување.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
CFS0146

Подобро ви се допаѓа

DEN 480.00
504.96

Ние ќе надградба на воздухопловната да EMS,DHL,UPSот,Fed Ex.Метал Hummer ClaspsОбјектот МатеријалиметалГлавно Бојав

(дена не е вклучуваат викенд и одмор) ве молиме reconfirm тоа пред да ја испратите на плаќање.Ние ќе надградба

Ние специјализирана трговија на големо во Монистра, наоди и занаети Таму може да биде мала разлика во го

Бидејќи тоа е меѓународна шпедиција,времето за испорака е за 720 дена да arriver да повеќето земји...

1).вашите нарачки над $10 , ние ќе брод од тоа,и plz додадете сите наредби да се количка,тогаш плаќање заедно.2

Вашата цел ќе бидат обработени и испратени во рок од 48 часа по добивањето на плаќање.4")Висок квалитет на

5 инчи во мерењето.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 2448 часа,в

Контактирајте со нас ќе биде најдобар начин да се реши проблемот .Ако не сте задоволни со нашата трансак

72 грам28mm pinstem сет : прибл 0.88 грам45mm pinstem сет : прибл 0.96 грам55мм pinstem сет : прибл 1.80 грам40mm pinstem сет : прибл 0.До

кога ќе се купи на повеќе од $100dollars Ви благодарам многу за вашата помош.Ние прифаќаме Зачувам ,кредитна к

Опис На ПроизводотМатеријал : clasps(Олово и никел бесплатно)Големина на : Прибл : 12mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm

Нема дополнителни такси,но вие ќе може да го добиете вашиот пакет рок од 37 дена,многу брзо!ако имате допо

Ако имате било какви проблеми со од предмети или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да

1).вашите нарачки над $10 , ние ќе брод од тоа,и plz додадете сите наредби да се количка,тогаш плаќање заедно.2

Ви благодарам многу за вашата помош бидејќи секоја серија на монистра не може да биде точно идентични Н

Накит Наоди Додатоци Снабдување празно pendant earring прстен хривнија ѓердан алка јака pin ткаенината линкови

DEN 528.00
555.36

(дена не е вклучуваат викенд и одмор) ве молиме reconfirm тоа пред да ја испратите на плаќање.Повратната инфо

Состојба : 100% сосема новМатеријал : цинк легура(без олово)5.8x5.8мм дебелината 2.7 mm дупка на 0,9 mm1 инч = 2.54 см и

Ние ќе надградба на воздухопловната да EMS,DHL,UPSот,Fed Ex Таму може да биде мала разлика во големината на окол

1).вашите нарачки над $10 , ние ќе брод од тоа,и plz додадете сите наредби да се количка,тогаш плаќање заедно.2

0393 инчен 1 инч=25 Исто така,Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да

Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ј

Ние ќе го решат проблемот, додека не се задоволни Кога ќе примите вашата нарачка, ве молиме да се свесни

Scroll