Новак
Pengiriman гратис 10 компјутери/многу 7.2 MM 74HC573D 74HC573 8 малку широк три државата излез тип D latch СОП-20 ic ...

Pengiriman гратис 10 компјутери/многу 7.2 MM 74HC573D 74HC573 8 малку широк три државата излез тип D latch СОП-20 ic ...

Достапност: Залиха
DEN 119.00
DEN 148.80


Pengiriman гратис 10 компјутери/многу 7.2 MM 74 HC573 D 74 HC573 8 малку широк три државата излез тип D latch СОП-20 ic

Параметрите на стоката

Бренд Име:
YOUBINA
is_customized:
Yes
Температурата На Работа:
.
Број На Модел На:
74HC573D
Напон:
.
Моќ Дисипација:
.
Состојба:
Нови
Примена:
.
Тип:
.

Подобро ви се допаѓа

SI4413 A 4431 A MOSFET СОП8

: Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас1.FEEBACK :

RTS5160 QFP48

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр

(32 M Пасивни 10ppm Кристал) ISM мултибенд, не треба да се применуваат за фреквенција слободна употреба.Произв

RTD2136 S 6mm*6mm QFN48

DHL, Fed Ex, ТНТ, UPSот, EMS, Кина Пост, Хонгконг Пост се сите достапни. Ние можеме да брод на сите производи во св

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр

, LTD добредојдовте на продавница! Pengiriman & penanganan 1 Pengiriman дан penanganan biaya не dapat dikembalikan Kami biasanya mengirimkan paket oleh cina sur

1 Ние не секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена 2 Сите цен

Лимит попусти10 PCS BESTEP T73 12 V Реле Сина JQC3 F12 VDCВ

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр

Pembeli bertanggung jawab untuk biaya pengiriman produk јанг dikeluarkan pengiriman kembali Kami biasanya mengirimkan paket oleh cina surat пос udara или хонгконг пос ud

BZX384B5 V1 BZX384 B5 V1 SOD323 ДИОДИ ZENER 5.1 V 300 MWНапон Zener (Околија) (Vz) 5.1 V Толеранција од ±2% Моќ Max 300m W Отпорност (Max) (Zzt)

Scroll