Новак
BEIAIDI Отворено Dragonfly Соларна LED String Светлина 5M 30 Led Самовила String Светлина Гарланд За Патио Тревник Празник Божиќ Дрво

BEIAIDI Отворено Dragonfly Соларна LED String Светлина 5M 30 Led Самовила String Светлина Гарланд За Патио Тревник Празник Божиќ

Достапност: Залиха
DEN 745.00
DEN 931.20


BEIAIDI Отворено Dragonfly Соларна LED String Светлина 6 M 30 Led Самовила String Светлина Гарланд За Градина Патио Тревник Празник Божиќ Дрво
Светла боја : Бела/Топло бела/Multicolor
LED количина : 30 PCS
Должина : 5 Meter
Жица боја : Црна
Соларен панел : 2 V / 100m Ah
3 * Ni-Мз батерии : АА / 600m Ah
Прекинувач : /ИСКЛУЧУВАЊЕ + РЕЖИМ
Работен режим : Flash / стабилен на
Fearture :
Соларен декоративни светилки со 20 парчиња од Led диоди.
Специфичните светлина-систем за контрола прави сигурни дека Led диоди само светлина во мракот.
Висока енергетска конверзија стапка и еколошки.
Автоматски се наплаќа во текот на денот (доволно сонце), и светне во текот на ноќта.
Начини на селективна (Флеш/ Стабилен). Батерија 2 V 100m Ah Ni-Мз батеријата.
Водоотпорен, може да се користи за декорација на патишта, courtyards, продавница прозорци, продавници, салони фази, итн.
Најдобар избор за украсување елка како што може да се создаде топол и романтичен одмор атмосфера.
1 PC Dragonfly Соларни Градинарски Самовила String Светлина

Параметрите на стоката

Емитуваат Боја:
Mulitcolor, Бела, Топло Бела
Извор На Енергија:
Сончевиот
Гаранција:
2 година
Извор На Светлина:
Флуоресцентни
База Тип:
Никој
сертификација:
CE,RoHS
Заштита Ниво:
IP65
Стил:
Мисија
Број На Модел На:
TYN-5M30D-QT-RGB
Соларни Ќелии Тип:
Ni-CD
Напон:
6V
Употреба:
празник
Карактеристики:
Соларни Градинарски String Гарланд Светла
Е Светилки Вклучени:
Yes
Е dimmable:
No
Тело Материјал:
Пластични
Бренд Име:
BEIAIDI
Објектот:
Dragonfly Соларна Led String Светлина
боја:
multicolor
Led диоди:
30LEDs
Должина:
5M
Примена:
Божиќ,Градина,Патио,патишта
Обликот:
dragonfly

Подобро ви се допаѓа

Карактеристики : Светла 2 LED обезбеди до 69hours на страна 45hours полнењеМатеријал : ABS (бела школка)+ PPLED Осветлу

Опис : Влезен напон : 1.2 (V) LED светилка монистра количина : 3 LED Чип Бренд : Epistar / Epistar Флукс : 20 (lm) Боја темпер

22 LED Батерија Супер Светло Отворено Далечински Управувач Светла Соларни Кампување Светла Светло Двор А

Започнете 3 s светла, нормално, на околу 45 s за да внесете standby режимот10.Било какви прашања имате ве молиме

5 Pcs / многу Отворено 5 LED Соларен Погон Панел ГрадинаПатот Ѕид Барака Ограда Двор Светлина Светилка(со па

Погодна за внатрешна и надворешна декорација употреба Обидете се да омекне земјата со вода и потоа вмет

Во текот на ноќта може да биде активирана од страна на движење и да го исклучите во зората (светлина само

Функција : 2 LED светлина : еден УВ виолетова(да се привлечат и да ги убијат комарец) и една бела(за ноќно ос

Ние само брод да се потврди цел адреси.2 W / 28lmПрозрачна флукс : 60 LMИндукција на далечина : 3 5 метри во опсе

ТИЗГРЕЈСОНЦЕ Соларен Погон на Вниманието 2 Топло Бела Светла со Соларен Панел Отворено Осветлување Пеј

Спецификација : 1 Точка Име : Соларна led свеќа светлина2 Емитуваат боја : Топло Бела3 Материјал : ABS.4 Батери

Објектот ќе биде предаден од Шенжен или Шангај, Кина, со следење на број, достигнувајќи повеќето земји в

10pc / многу Отворено Соларен Погон 4LED СветлаПат ДоСкалило Ѕид Монтирани Градина Ограда Двор Светилка Заб

Стави светлината, каде и да сакате, како балкони, courtyards, продавница windows, итн Светлината ќе работат автом

Име на производ : Соларна светилка тело индукција ѕид светилкаМеморија Батерија : 3.7 V / 2200m Ah АА NiМЗИзвор

LED Соларна центарот на Вниманието Светлина Водоотпорен Отворен Соларни Ѕид Светлина Пејзаж Место Светл

Соларна Енергија LED Сијалица Отворено Соларна Светилка за Зелена Енергија Градина СветлинаЛесно да се

Соларна Светилка ПИР Сензор за Движење 46 LEDs Соларни уличното осветлување Водоотпорен Отворен Градина Б

Scroll