Новак
CNC метал конус Пневматик задржување на орев ,Воланот орев одговара за lOSI 5IVE-Т rovan LT Kingmotor X2

CNC метал конус Пневматик задржување на орев ,Воланот орев одговара за lOSI 5IVE-Т rovan LT Kingmotor X2

Достапност: Залиха
DEN 1185.00
DEN 1247.52

CNC метал конус Пневматик задржување на орев ,Воланот орев одговара за l OSI 5 IVE-Т rovan LT Kingmotor X2
Одговара за l OSI 5 IVE-Т

Параметрите на стоката

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Технички параметри:
Вредноста 7
За Возило Тип:
Автомобили
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Број На Модел На:
97034
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
lOSI 5IVE-Т CNC метал конус Пневматик задржување на нут
Надградба На Делови/Додатоци:
CNC метал конус тркала нут
Радио Контрола Стил:
РК Модел
Извор На Енергија:
Гас
Тип:
Автомобил
Скала:
1
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Подобро ви се допаѓа

20pcs / многу M3x12mm DIN912 Титаниум Завртки Штекер Кап Завртки за РК Хоби играчки Опис Име : M3x12mm титаниум штекер

Карактеристики : 100% Сосема НовДел No : 03010Дел Име : Капакот На БатеријатаСодржи : 1Ве молиме обратете се до

baja 1 / 5 бензински далечински управувач автомобил лебдат автомобили трамвај Општи HPI КМ Исаија Батеријат

Добредојдовте На RCAWD24mm тркала продолжување адаптер, 12mm хексадецимален diamЗа Рк Хоби Автомобил 1 / 16 Traxxas Sla

Пакети вклучуваат : 1 PCS моторни рамка маска1 PCS моторни рамка2 ПАРЧИЊА имајќи

2 парчиња РК Резервоар за Гориво Делови на Гориво Цевка Затка Масло Конектор D4.5mm

V912 Heli резервен дел v9120710pcs главниот ножеви + 5 компјутери v91230 опашка rotors

100% нови стокиИме : алуминиум легура волан опрема седиштеБрој : AX800285Број на пакети : 1 парПогоден за : SCX101)В

htmlПревозот1).Повратни информацииБидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно в

ОписКарактеристики : 2.4 GHz AFHDS 2 A систем2.4 G начини : Автоматски фреквенција на втора генерација на дигитал

Ние сме голем бизнис компанија, професионален производ тим.Ако ви треба голем број на производи, или тре

карактеристики : 1 Авијација алуминиум # 7075 висока прецизност ЦПУ тело, многу силни и пржени 2 3 K висока ја

Задоволството на клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашањ

Собрани 4mm целосна обвивка и безбедно Банана приклучок DIY табелапен 4mm обвиткан Plug 25.503 собраниетоТип 4mm ц

Карактеристики : 100% Сосема НовДел No : 06018Дел Име : Пред Долниот Рака Круг Pin БСодржи : 2Ве молиме обратете с

Материјал : Јаглерод ВлакнаЗа електрични рк авионПакетот вклучува : 1pcs опрема за СлетувањеA=105 B=250 C=115 D=20П

Се враќа : 1 Ако не сте задоволни со производот кој го купи во Mato Штекер, тоа е можно да се врати за наплата

EBOYU(TM) 6 Парови 5050 C W / CCW PC 3 Сечилото Пропелер за Walkera F210 250 QAV250 ZMR 250 260 H280 300 Трки Летало РК QuadcopterКарактеристи

Shippingtime : Данок : Без Данок на промет се БараПлаќање : Гаранција & враќање : За да се обезбеди сите предмети

Scroll