Новак
Проектор сијалица 9E.Y1301.001 за BENQ MP512 / MP512ST / MP521 / MP522 / MP522ST со Јапонија феникс оригинални светилка режач

Проектор сијалица 9E.Y1301.001 за BENQ MP512 / MP512ST / MP521 / MP522 / MP522ST со Јапонија феникс оригинални светилка режач

Достапност: Залиха
DEN 3146.00
DEN 3312.00


Кога ќе примите производи, ве молиме запомнете да ни даде 5 ѕвезди повратни информации.001 за BENQ MP512 / MP512 ST / MP521 / MP522 / MP522 ST со Јапонија феникс оригинални светилка режач
Светилка Модел 9 E.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа . 3· ве Молиме контактирајте со нас по 3 работни дена, ако не добил никакви цел потврда или следење на статусот потврди.Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент најдобро што можеме. 4· Ние не гарантира испорака време, поради секоја земја може да имаат различни временски распоред на сопствени расчистување на која може да потрае подолго/пократко време да изврши увид на вашите производи.
Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна пакување
1. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас без било двоумете се ,ние ќе r e ply рок 24hours
Повратни информации
Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации и високо Детални Продавачот Рејтингот (5 ѕвезди), и тогаш нашата сметка ќе ја напушти истата да ви
автоматски.Можете да не контактирате за Трговија со датотеки, или во оставајќи ни порака или да напишете ни e-mail
2. Ние ќе размена за објекти кога ќе добиеме лоши светилки од вас , за каква било причина. За било resons го вратите производот ,ве Молиме да не информирате во вашиот прв пат ,пред да се стави на расправа, или ни даде negatie повратни информации
3. 2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето.001
Проектор : За BENQ MP512 / MP512 ST / MP521 / MP522 / MP522 ST
Wattage
185 Watts
Светилка живот :
> 2000 Часа
Тип : Висок квалитет на Проектор сијалица со Јапонија феникс оригинални светилка режач
1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
9E.Y1301.001
Функција:
Висок Квалитет на проектор сијалица
Светилка Модул:
9E.Y1301.001
Светилка Живот:
>2000h
Гаранција:
150days
Wattage:
185 Watts
Проектор / Проектори:
За BENQ MP512 / MP512ST / MP521 / MP522 / MP522ST
Напон:
85-265v
сертификација:
CCC
Примена:
Бизнис, Едукација, Дома
проектор светилка:
PowerLite

Подобро ви се допаѓа

На DT00781 е наменет како замена за употреба во HITACHI бренд проектори ие замена светилки за алтернативни мод

Можете да контактирате со Trademanager или не оставајќи ни порака или пишете ни email 2.Нашата канцеларија време

1 Aftersale Боја тркала и 100% Гаранција за Квалитет.2 Употреба : Јачина на откривање точка е под сина боја;Don' t

светилка модел : RLC080 RLC091 RLC090 RLC084 моќ : PVIP 180 / 0.8 E20.8 (180 W) животен век : прибл 2000 часот гаранција : 180 ден од доб

Во Русија Клиентиа.Купувачот одговорен за сите царински давачки / данок Оригиналниот светилка со домув

Ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас без било двоумете се ,ние ќе r e ply рок 24hoursПо

Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220 V Апликација : Едрење Бренд Име : АњоСветилки Про

инаку ние не прифаќаме тоа3 Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, Кредитна картичка, Visa,Банка до Банка Однапред ви благ

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред наддавање Оригиналниот Голи Светилка3

На DT00891 е наменет како замена за употреба во HITACHI бренд проектори ие замена светилки за алтернативни мод

2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето.Експрес КурирРаботни

Експрес КурирРаботни ДенаЗабелешкаHK Пост Воздух Mail1545 денаТоа е бавен,Кога не се итни, можете да изберет

На ELPLP60 е наменет како замена за употреба во EPSON бренд проектори ие замена светилки за алтернативни моде

Компатибилен голи светилка (CB)Оригиналниот голи светилка бренд вклучуваат : SHP UHP VIP NSH NSHA ХС HSCR UHE UHBПовеќе

Експрес КурирРаботни ДенаЗабелешкаHK Пост Воздух Mail1545 денаТоа е бавен,Кога не се итни, можете да изберет

Scroll