Новак
1PC КОРИСТИ AB 1336-BDB-SP28D / 74101-169-78

1PC КОРИСТИ AB 1336-BDB-SP28D / 74101-169-78

Достапност: Залиха
DEN 62400.00

Ние не сме одговорни за вашата земја било даноци или царинска такса.
Плаќања :
1. Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот. Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба. ПОТВРДИ : цените НЕ вклучуваат никаква царина или данок. Вашите предмети ќе биде испорачуван ЕМС за сите на земјата,освен ако на тоа во која земја не може да брод од EMS,тогаш ние ќе го избере DHL ИЛИ UPS ИЛИ fedex ,Pls оставете го вашиот телефонски број за нас. Ве молиме да ни остават Позитивен Фидбек, Ако сте задоволни со вашето купување.
Слики на вистинската точка , обезбедување на квалитет , и ние не треба да се пропушти
! !
100% Тестирани Пред Превозот.
Повратни Информации Политика :
1. Ние ќе брод го објектот за да можете на истиот ден,или во рок од 1-2 работни дена по добивање на вашата исплата. Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена. Купувачот е под обврска ако (во случај) објектот е одговорен за вашата земја царинските давачки. Ве молиме да ни се јавите ПРВО, ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ние ќе се обидеме наш најдобро да се направи сте задоволни!
3. Неплатени аукција победниците ќе бидат изгубени по 21 дена.
Превозот :
1. Ве МОЛИМЕ не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас!
ДОБРЕДОЈДОВТЕ да не контактирате АКО имате било какви прашања или потреби од Ali Express порака
Ви Благодариме!. Купувачите треба да се направи исплата во рок од 7 работни дена.
Политика На Враќање :
1. Превозот време зависи од државата во која што живеат во, на царинските вашата земја и максималните периоди на работа во одредена. Ние прифаќаме Зачувам (alipay сметка) и Т/Т
2.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот

Ве молиме да ни се јавите ПРВО, ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ни

Ве МОЛИМЕ не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас!ДОБРЕДОЈДОВТЕ да н

Ние ќе брод го објектот за да можете на истиот ден,или во рок од 12 работни дена по добивање на вашата испл

Клиентите за купување Забелешки : Почитувани купувачи здраво ви благодариме за вашата поддршка на наша

Љубезно ве молиме имајте во предвид : *Секој несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност н

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Превозот : 1 Неплатени аукција победниците ќе бидат изгубени по 21 дена.Плаќања : 1.Политика На Враќање : 1.П

Превозот време зависи од државата во која што живеат во, на царинските вашата земја и максималните пери

3 KW Директно LX спа кадата грејач со Притисок Switch H30R1,LX СПА Базен Грејач H30R1 3 KW масажа Када ГрејачАко потре

Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба Ве МОЛИМЕ не реагираа

Ве молиме да ни остават Позитивен Фидбек, Ако сте задоволни со вашето купување.Политика На Враќање : 1...

Кина LX H20RS1 ГрејачAC220 240 VOLTS50 / 60 HZ2.0 KW 9.0 засилувачи1.5" ВОДОВОД КОНЕКЦИЈА (48.5 mm)Оваа грејач се користи во топ

Ве молиме да ни се јавите ПРВО, ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ни

Превозот време зависи од државата во која што живеат во, на царинските вашата земја и максималните пери

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Купувачите треба да се направи исплата во рок од 7 работни дена Купувачот е под обврска ако (во случај) об

Вашите предмети ќе биде испорачуван ЕМС за сите на земјата,освен ако на тоа во која земја не може да брод

Превозот : 1 ПОТВРДИ : цените НЕ вклучуваат никаква царина или данок.Повратни Информации Политика : 1...

Повратни Информации Политика : 1.Превозот : 1 ПОТВРДИ : цените НЕ вклучуваат никаква царина или данок.Поли

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Ве МОЛИМЕ не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас!ДОБРЕДОЈДОВТЕ да н

Scroll