Новак
Wholesales Теал Сина Перница Покрие Апстракт Акварел Печатени Памук, Лен Перница Покрие Перница Случај Дома Декор

Wholesales Теал Сина Перница Покрие Апстракт Акварел Печатени Памук, Лен Перница Покрие Перница Случај Дома Декор

Достапност: Залиха
DEN 571.00
DEN 671.52


Wholesales Теал Сина Перница Покрие Апстракт Акварел Печатени Памук, Лен Перница Покрие Перница Случај Дома Декор
На прв Поглед :
*Сина Акварел Перница Случај
*Парична казна чувствуваат памук и јута материјал
*Не се вклучуваат перница јадро
Спецификација За Производ :
Стил : Сина Перница Маска
Бои : КАКО слика покажува, pls се забележи светла боја дел не е бела боја, тоа се чини како светло сива боја,и сликата е само една големина.
Материјал : Памук и Лен
Тежина : 200g
Големина : 45*45см
За Нега На Настава :
Ладно и нежни машина за миење
Висат да се исуши, да се избегне триење и присилува
Да се избегне продолжување на изложеност на сончева светлина
Pakage Inclued : 1 Фрли перница случај (Перница Не се Вклучени ) Предност за efunstore е Перница Маска 1. НОВИОТ МОДЕЛ, УНИКАТЕН СТИЛ, КРЕАТИВЕН ДИЗАЈН 2. БОГАТСТВОТО БОЈА, направете го тоа лесно за наоѓање на соодветна боја за да одговара со вашата домашна стил и боја, Донесе повеќе жива и интересно да се троседот и дома,кафе бар, хотел и за статистика. 3. ВИСОК QUILITY МАТЕРИЈАЛ, текстура е удобни и релаксирачки. 4. SUITEBALE ГОЛЕМИНА
5. ПРИФАТИ ГОЛЕМО ЦЕЛ И ДА ГИ ПРИЛАГОДИТЕ ЦЕЛ

Параметрите на стоката

Техника:
Ткаени
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Обликот:
Плоштад
Стил:
Обична
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Sda25
Материјал:
Лен / Памук
Бренд Име:
efundeal
Шаблон Тип:
Растенијата
Шема:
Обична Обоена
stlye:
Теал Сина Перница Случај
боја:
Како слика покажува
Тежина:
200g
Големина:
18 inch
дизајн:
единствена
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Материјал:
Лен

Подобро ви се допаѓа

com како што се Visa, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери

45x 45см Материјал : Памук, лен мешавина Боја : Како слики show Note : 1 Бараме дека ќе контактирајте со нас ведна

Нордиските Гроздобер Перница Покрие Шарени Plaid Фламинго Геометриски Перници За Троседот Седиште Еднос

2016 година Плоштадот шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен кучиња Бож

Wholesales Перница Покрие Гроздобер Зелени Листови на Растенијата Флорални Перница Покрие Дома Декоративни

Ние сме производител, и за двете продажба и wholesales За wholesales, ве молиме проверете ја цената со мене пред да

3(W) ИнчиНевидливи патент на дното на перница маскаМоделот е само на предната страна на страна , на грб е б

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контакти

Име : Креативни Секси Усни ПерницаМатеријал : Краток Кадифен + PP памук Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Роз

Декоративни перници англија стил сценографијата перница покрие половината pillowcase home office кафе материјал

Предната страна печатени, празно задната страна [Миење температурата] : под 40 ° C (помалку од 86 ° F) На тежи

Answer : ___________________________ Note : 1 Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас Ако не се задоволни нашите p

НЕ се вклучени вметнување перница!!! Ако сте трговија на големо со клиентите,што сакате да ја купите мног

НОВ Плоштад шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен Maple Leaf чиста свежа ц

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контакти

Ако сте нарачување во поголема количина, тоа зависи од увоз политика на својата земја.Ние ќе го прават и

За да ги заштитите вашите интереси ,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,и нема д

Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас...

За Големина И Боја : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков

За Големина И Боја : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков

Scroll