Новак
бесплатен превозот 10PCS HFA30PA60C ДА-247 најдобар квалитет

бесплатен превозот 10PCS HFA30PA60C ДА-247 најдобар квалитет

Достапност: Залиха
DEN 512.64

≡≡≡≡≡ Добредојдовте на нашата Продавница ≡≡≡≡≡ Ако купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас Зошто директно се избере нас : 1. Сите производи за продажба се во парк,ние можеме да брод во рок од 2 работни дена. 2. Имаме многу различни видови на стока (сите во една продавница) И повеќе е важно ,ќе се добие најниска цена со висок qanlity. Превозот И Плаќање 1. ние можеме да брод на објекти за целиот свет.и сме биле испратени до многу земји, на пример : Itlay,Шпанија,Франција,Иран и така натаму. 1. Shiping такса е евтин ,ние можеме да брод од DHL,UPS-от,ТНТ ,EMS ,Кина Пост Воздух Mail . 2. Плаќањето е сигурно и лесно, вие може да ме плаќаат за онлајн употреба кредитна картичка(VISA или Mastercard)или други Политика на Враќање на Нашите Ви Гарантира Задоволство е нашите #1 Целта! 100% гаранција за квалитет! Тоа е нашата заложба да бидете сигурни дека сте 100% задоволни со вас да купите ≡посакуваме среќен шопинг , добредојдовте во следната посета≡

Параметрите на стоката

Број На Модел На:
HFA30PA60C
is_customized:
Yes
Пакет Тип:
Throught Дупка
Тип:
triode транзисторски
Состојба:
Нови

Подобро ви се допаѓа

Добредојдовте во нашите продавници! Ако купите голем број на повеќе или имате било какви прашања, ве Мол

ЦАРИНА & ПРЕДАВАЊЕ на ПЛАЌАЊЕ : За сите клиент налози, ние не се наплаќаат доделување на надомест, дури и 1

Добредојдовте во нашите продавници! Ако купите голем број на повеќе или имате било какви прашања, ве Мол

Добредојдовте во нашите продавници! Ако купите голем број на повеќе или имате било какви прашања, ве Мол

Мора да контактирате со нас пред да се вратат на кој било производ .

1 Ние не секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена 2 Сите цен

≡≡≡≡≡ Добредојдовте на нашата Продавница ≡≡≡≡≡ Ако купите повеќе квантитет, ве Молиме контактира

Превозот Услови : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по примиле исплата ...

1 Ние не секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена...

100 PCS TL431 A TL431 ДА92 Програмабилни Референтен Напон

Бидете сигурни дека ќе го прочитате превозот детали се утврди очекувано време на испорака Мора да конта

Постојат илјадници модули, па не можеме да видите листа на сите во нашата продавница.Ве молиме проверет

20pcs*6values=120pcs ДА92 78 L05 78 L06 78 L08 78 L09 78 L12 78 L15 Отпорник Комплет Избрани за Полнење0603 Отпорник0805 Отпорник1206 Отп

Добредојдовте во нашите продавници! Ако купите голем број на повеќе или имате било какви прашања, ве Мол

Добредојдовте во нашите продавници! Ако купите голем број на повеќе или имате било какви прашања, ве Мол

Објектот ќе бидат тестирани пред брод, тоа ќе биде во добра состојба, ако има некои проблеми со објектот,

Добредојдовте во нашите продавници! Ако купите голем број на повеќе или имате било какви прашања, ве Мол

≡≡≡≡≡ Добредојдовте на нашата Продавница ≡≡≡≡≡Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контакт

Ве молиме контактирајте со нас за проверка ако не можете да најдете во продавница.Ние обезбедуваме EMS,DHL,

Објектот ќе бидат тестирани пред брод, тоа ќе биде во добра состојба, ако има некои проблеми со објектот,

ТРАНС PNP 300 V 0.2 НА SOT89 BFN19 BFN19 E6327Транзисторски PNP Тип на Тековната Собирач (Ic) (Макс) 200m A Напон Колектор Emitter

Објектот ќе бидат тестирани пред брод, тоа ќе биде во добра состојба, ако има некои проблеми со објектот,

Поради делови ние продаваме се 100% тестирано и висок ризик на корисникот грешка,ќе мора да обезбеди дета

≡≡≡≡≡ Добредојдовте на нашата Продавница ≡≡≡≡≡Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контакт

Отпорник Комплет Избрани За Полнење0603 Отпорник0805 Отпорник1206 Отпорник1 / 4 W ОтпорникRM065 ПроменливаRM063 Пр

Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или prdoucts кои не се користат,

Купувачот да се плати за враќање превозот надомест.99 / многу100 парчиња / многуБесплатен Превозот 200pcs 5mm

1 Ние не секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена 2 Сите цен

Scroll