Новак
Машина за шиење Serger Горниот Нож 141000375 за Бела

Машина за шиење Serger Горниот Нож 141000375 за Бела

Достапност: Залиха
DEN 314.88


Машина За Шиење Serger Горниот Нож 141000375 - Бела Опис На Производот
Машина за шиење Serger Горниот Нож 141000375 - Бела Компатибилен со Бела Serger Машина Модели :
1500, 1600 & 4500.

Параметрите на стоката

Тип:
Комплет За Шиење
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Употреба:
Шиење

Подобро ви се допаѓа

A3 Пвц Сечење Мат двострано Авто Исцелување Сечење Одбор Ткаенина и Кожа Занает DIY Сечење Подлога Quilting До

Дел # : 411180 ОВОЈ ОГЛАС Е ЗА 1 BUC НОГА LIFTER ПРАЧКА ЗА ПЕЈАЧ 457

Дел # : 282194 ОВОЈ ОГЛАС Е ЗА 1 BUC СЛАЈД ПЛОЧА ЗА ПЕЈАЧ 457

Ние ќе ви даде најдобра цена Ви благодариме Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати.Ако не сте за

НОЖ Пониски Сечилото Serger # 141000331 Бела 1500 1600 1634 1634 D 4500Ова е Нова Пониска Сечилото # 141000331 која одговара на с

НОЖ Пониски Сечилото #A4113102000 Пејач 14 U32 A 14 U52 14 U52 A 14 U53 14 U53 AОва е Нова Пониска Сечилото # 410295 која одговара

Машина За Шиење 15 Вати Бајонет База Светилки

Подигање Алатки FFQ 939 Вакуум Цицање пенкало за камења и Мали Додатоци rhinestones берачТри Совети за можете да

дел # : EF0613220000 алтернатива дел број се : 090460040020,090460040031 ОВОЈ ОГЛАС IINCLUDES : 50 PCS #EF0613220000 Сосема нов висок квали

за Пејач Директно Бод Игла Плоча #313066ИЗРАБОТЕНИ ВО ТАЈВАНКомпатибилен со Пејач : 611, 1802, 1803, 1812, 1852, 1853, 1862, 1

НОВА ПОНИСКА НОЖ ЗА BERNETTE FUNLOCK 004 ДЕЛ Не 50145403Ова е Нова Пониска Сечилото # 50145403 која одговара на следните м

Шопинг Водич Додади во кошничка > continue референци > View шопинг количка > Провери сите предмети > Купи сега >

Времето за испорака зависи од дестинации, Царинските, дури и во случај на лоши временски услови...

НОЖ ПОНИСКИ #39601829 се вклопува ELNA 604 E, 614 DE, 624 DSEПРЕДМЕТ : Нож, Пониски SergerСОСТОЈБА : Нова, НеОЕМ Замена на Ви

​10 PCS / 1 многу добар квалитет на крстот бод алатки пенкало refills водабазирани мастило две големини и serven б

Ние ќе ги провери сите производот пред испорака за вас Време на испорака : CPAM и CPAP ќе потрае околу 1525 рабо

Scroll